Survivor'da artık her koyun kendi bacağından asılacak! Survivor 5 Haziran 2021 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2021 yarışmasında yepyeni bir dönem bu akşam itibariyle başlıyor. Peki Survivor 5 Haziran 2021 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 5 Haziran 2021 eleme adayı kim oldu?

Televizyon 05.06.2021 - 15:41 05.06.2021 - 15:50 Volkan Arık

TV8’de yayınlanan Survivor 2021 yarışmasında yapılan son elemenin ardından adalar birleşti. Artık bireysele dönen yarışmada kadın yarışmacılar erkek yarışmacılarla mücadele edecek dokunulmazlığı tek bir yarışmacı kazanacak. Kısacası Survivor 2021 yarışması bireysele döndü ve her koyun kendi bacağından asılacak. Peki Survivor 5 Haziran 2021 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 5 Haziran Survivor 2021 eleme adayı kim oldu?

Acun Medya yapımcılığı ile TV8 ekranlarında reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor 2021 de bu akşam itibariyle yeni döneme geçiliyor. Artık finali sayılı günlerin kaldığı yarışmada adalar birleşti takımlar aynı adada yaşamaya başladı. Bundan sonraki süreçte Survivor 2021 yarışmasında yapılacak elemeler tamamen bireysel performansa dayalı olacak. Karma olarak oynanacak olan oyunlar da dokunulmazlığı kazanan yarışmacı eleme adayı söyleyecek. Bu akşam ilk dokunulmazlık oyunu oynanacak ve şimdiden izleyicileri bunun heyecanı sarmış durumda. Peki Survivor 5 Haziran 2021 dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2021 5 Haziran eleme adayı kim oldu?

DOKUNULMAZLIK OYUNLARI BİREYSELE DÖNDÜ

Survivor 2021 yarışmasının finali ne sayılı günler kala artık dokunulmazlık oyunuları da bireysele döndü. Bu akşam ekranlara gelecek olan haftanın ilk dokunulmazlık oyununda takımlar parkura çıkacak kadın erkek yarışmacılar karma olarak yarışacak. Her iki takım da yeni dokunulmazlık konseptinin heyecanını yaşarken şimdiden kimin oyunu kazanacağı ve eleme adayı çıkaracağı da merak ediliyor.

survivorda-artik-her-koyun-kendi-bacagindan-asilacak-survivor

KARŞILIKLI İSİM SÖYLENMEYE BAŞLIYOR

Survivor 2021 yeni döneminde aynı zamanda eleme sistemi de değişiyor. Artık kırmızı takımından bir yarışmacı dokunulmazlık oyununu kazanırsa mavi takımdan bir yarışmacının ismine verebilecek. Aynı şekilde mavi takımın kazanan yarışmacısı da karşı takımdan bir eleme adayı Söyleyebilecek. Survivor 5 Haziran 2021 yeni bölüm fragmanında Batuhan endişelerini dile getirmişti. Kendi takımlarından Berkay'ın karşı takımla çok fazla konuştuğunu söyleyen Batuhan dokunulmazlık kazanması durumunda kendi isminin verilebileceğini söylemişti.

SURVİVOR 5 HAZİRAN 2021 DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Bugün en çok merak edilen konular arasında Survivor 5 Haziran 2021 dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı yer alıyor. Dokunulmazlık oyunu sonucu belli olduktan sonra haberimizde sizlerle paylaşacağız…

survivorda-artik-her-koyun-kendi-bacagindan-asilacak

SURVİVOR 5 HAZİRAN 2021 ELEME ADAYI KİM OLDU?

Bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyunu sonrasında Survivor 5 Haziran 2021 eleme adayı da belli olacak. Haftanın ilk eleme adayı açıklandıktan sonra haberimizde olacak…

Gelişmelerden Haberdar Olun

@