Survivor tarihinin en güzel yarışmacıları arasında yer alan Aycan Yanaç kalbini kaptırdı! Aycan Yanaç ve ünlü yarışmacı aşk yaşıyor! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Survivor 2020 programıyla ünlenen Aycan Yanaç hayranlarına peş peşe müjdeler geliyor

Aziz Dizisinde Ortalık Karıştı! Restleşme mi Yaşandı? Murat Yıldırım Diziden Ayrılmayacak! Ama Sorular Çoğaldı! Aziz Dizisinde Ortalık Karıştı! Restleşme mi Yaşandı? Murat Yıldırım Diziden Ayrılmayacak! Ama Sorular Çoğaldı!
Survivor tarihinin en güzel yarışmacıları arasında yer alan Aycan Yanaç kalbini kaptırdı! Aycan Yanaç ve ünlü yarışmacı aşk yaşıyor! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Survivor 2020 programıyla ünlenen Aycan Yanaç hayranlarına peş peşe müjdeler geliyor!

Aycan Yanaç Survivor 2022 All Star'a imzayı attı!

Survivor Aycan Yanaç, Survivor 2022 programına imzayı attı! Aycan Yanaç yeni Survivor programında tekrar yarışacak olması hayranlarını heyacanlandırdı. Şimdiden Aycan Yanaç Survivor 2020 kadrosuna dahil oldu! Aycan Yanaç'ın Survivor 2022'de yarışacak kadrosu ve arkadaşları da belli oldu!

Survivor 2022'de yarışacak isimler!

Aycan Yanaç

Avatar Atakan

Serhat Akın

Furkan Kızılay

Hikmet Tuğsuz

Sercan Yıldırım

Batuhan Karakaya

İsmail Balaban

Elif Gören

Seda Ocak

Melis Sezer

Gonca KAKAR

Merve Aydın

Survivor 2022 kadrosunda yarışacak isimlerin belli olması ardından yedekler ve sakatlanan olursa dahil edilecek isimler Perviz ve Sergen olacağı öğrenildi. Ancak bu kadroda öyle bir isim var ki Aycan Yanaç onunla aşk yaşıyor! Aycan Yanaç sevgilisi yine Survivor 2020 programında!

Aycan Yanaç ve Sercan Yıldırım sevgili!

Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç her bu soru sorulduğu sevgili misiniz aşk mı yaşıyorsunuz gibi sorulara klasik cevap veriyorlar. Sercan Yıldırım Aycan benim kardeşim derken Aycan Yanaç kalbim boş diyor. Ancak gerçek öyle görünmüyor. Aycan Yanaç ve Sercan Yıldırım aşk yaşadıkları çok yakın kaynaklardan geliyor. İkilinin en yakın arkadaşı artık duyuracaklar açıklaması yaptı!

Gaziantep ve Bursa'da yakalanmıyorlar!Survivor programıyla ünlenen Aycan Yanaç, katıldığı Survivor programında en sevilen isim! Aycan Yanaç Gaziantep ALG Spor görev yapıyor. Aycan Yanaç ve Sercan Yıldırım sık sık Gaziantep ve Bursa'da buluştuğu öğrenildi. Ancak daha çok Sercan Yıldırım'ın Gaziantep'e gittiği, Aycan Yanaç'ın antremanlardan hiç zamanı olmadığı öğrenildi.

Sercan Yıldırım'dan sevgilisine jest!

Sercan Yıldırım'dan sevgilisi Aycan Yanaç'a büyük jest! Ünlü yıldız sevgilisi Aycan Yanaç'ın takımına sponsor oluyor. Hem Sercan Yıldırım Akademi hem Bursaspor'dan Aycan Yanaç'ın takımına destek geliyor. Sercan ve Aycan Gaziantep ALG spor destek amacıyla Antep'te sık sık biraraya geliyor!

Aycan Yanaç eve çıktı!Gaziantep'te uzun yıllar top oynamak isteyen Aycan Yanaç, Antep'te eve çıktı! Sercan Yıldırım Antep'te yakalanır yakalanmaz ikili sponsor anlaşmaları için geldi açıklaması yapacak. Ancak Aycan Yanaç'ın ne zaman Sercan Yıldırım aşkını duyuracağı merak ediliyor. Hem hayranları hem yakın çevresi Aycan Yanaç'a artık duyur diye baskı yaptığı öğrenildi!

İlk kez yakalandılar!Survivor yıldız isimleri ilk defa yakalandı! Dün gece yakalanan çift arkadaşımızın doğum günü kutlamasındaydık diyerek geçiştirdi!