Survivor'da büyük algı operasyonu! Ayşe ve Poyraz'ın oyununu halk yemedi, oylama bekledikleri gibi olmadı

Survivor'da Ayşe ve Poyraz'ın oyununu halk yemedi. Ada konseyinde dokunulmazlık oyununu kazandıktan sonra İsmail Balaban’a suçlamalarda bulunan Ayşe'nin davranışları sosyal medyadan tepki çekti.

Televizyon 17.06.2021 - 21:46 17.06.2021 - 21:46 Volkan Arık

Survivor'da dün akşam oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Ayşe Yüksel Ada konseyinde adeta kırmızı takımlar İsmail Balaban’a Ateş püskürdü. Survivor'da olaylar durulmak bilmezken özellikle son konseyde yaşananlar sosyal medyada izleyicileri ikiye böldü. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Ayşe, İsmail Balaban'ın ismini eleme adayı olarak söylerken kendisine fiziksel anlamda eleştiride bulunmasını bahane gösterdi. İsmail Balaban ise Ayşe'nin bu sözleri karşısında geri adım atmayınca ada konseyi bir anda karıştı.

survivorda-buyuk-algi-operasyonu-ayse-ve-poyrazin-oyununu-halk-yemedi

AYŞE'NİN İTHAMLARI İSMAİL'İ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor 2021 yarışmasında yavaş yavaş finale doğru gidilirken özellikle her ada konseyi daha bir olaylı geçmeye başladı. Yarışmacılar arasında yaşanan tartışmalarda son günlere damga vuruyor. Survivor'da 16 Haziran dokunulmazlık oyununu mavi takımdan Ayşe Yüksel kazandı. Ada konseyinde eleme adayı olarak İsmail Balaban'ın ismini söyleyen Ayşe Öyle ithamlarda bulundu ki herkesin ağzı açık kaldı. Sosyal medyada ise Ayşe'nin Show yaptığı yakın arkadaşa Dora’yı potadan kurtarmak için İsmail'i Hedef gösterdiği konuşuluyor.

survivorda-buyuk-algi-operasyonu-ayse-ve-poyrazin-oyununu-halk-yemedi-oylama-bekledikleri-gibi-o

SOSYAL MEDYA KULLANICILARI AYŞE LİNÇ ETTİ

Özellikle yavaş yavaş sona gelinen yarışmada böyle ithamlarla gündeme gelen Ayşe Yüksel İsmail Balaban fanlarının tepkisini çekti. Dokunulmazlığı kazandıktan sonra Ayşe'nin böyle bir açıklama yapılıp yapması ve özellikle oylama açıkken konuşması izleyicileri sinirlendirdi. Ayşe'nin İsmail Balaban için yaptığı eleştirileri Poyraz'la planladığı düşünülüyor ve konuşuluyor. İsmail Balaban da Ayşe'ye bunları söylemek için neden ada konseyini beklediğini sordu. İsmail Balaban'ın da sorusu sonrasında Ayşe cevap veremezken Özellikle sosyal medyada İsmail'in oylarını düşürmek için Ayşe ve Poyraz arasında plan yapıldığı iddia ediliyor.

ÇAĞRI VE İSMAİL'İN DALGA GEÇTİĞİNİ İDDİA ETTİ

Survivor 2021 16 Haziran bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Ayşe yarışmanın ilk dönemlerinde hastalığından dolayı kilo aldığını ve İsmail ile Çağrı'nın fazla kiloları nedeniyle kendisiyle dalga geçtiğini iddia etti. Defalarca 2 yarışmacıyı uyardığını söyleyen Ayşe özellikle son dokunulmazlık oyunu sırasında da aynı olayın yaşandığını öne sürdü. İsmail ise Ayşe'nin bu sözleri karşısında şaşırırken Ayşe ile dalga geçmek gibi bir amacı olmadığını ve bunun özellikle Ada konseyinde söylendiğini dile getirdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@