Survivor'da dengeleri değiştirecek şok eleme! Aleyna Çalışkan ya da Dora gidecek derken sürpriz isim gidiyor!

TV8 ekranlarında ilgi ile takip edilen Survivor 2021 de bir eleme daha ifşa oldu. Bu hafta herkes Aleyna Çalışkan ya da Dora'nın bitmesini beklerken elenecek olan isim herkesi sarsacak.

Televizyon 01.06.2021 - 10:11 01.06.2021 - 10:19 Volkan Arık

Acun Medya yapımcılığı ile TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 yarışmasında her hafta şok elemeler yaşanıyor. Bu hafta da kırmızı ve mavi takım arasında kıyasıya geçen rekabetin sonucunda her iki takım da bir dokunulmazlık oyunu kaybetmişti. Kırmızı takımdan Aleyna Çalışkan, mavi takımdan ise Dora eleme adayı olmuştu. Şimdi izleyiciler büyük bir heyecanla bu hafta kimin gideceğini merak ederken Survivor'da 1 Haziran 2021 elemesi ifşa oldu. Aleyna ya da Dora değil adaya veda eden isim çok sürpriz bir isim olacak.

Mert Öcal elemeyi ifşa etti

Survivor 2021 yarışması bu yıl ifşalarla gündeme gelmeye devam ediyor. Neredeyse her hafta izleyiciler elenen yarışmacıyı programı izlemeye gerek kalmadan erkenden öğreniyor. Bu hafta da benzer bir gelişme yaşandı ve Survivor Panorama sunucularından Mert Öcal canlı yayın sırasında elenecek yarışmacıyı ağzından kaçırdı. Peki Survivor 2021 1 Haziran Salı günü kim elenecek?

Ne Aleyna ne Dora giden yarışmacı şok bir isim

Survivor Panorama yarışmasının yorumcularından olan ve eski Survivor yarışmacısı Mert Öcal bu yıl yaptığı açıklamalarla adeta yarışmanın nabzını tutuyor. Özellikle eleme tahminleri bir bir tutan Mert Öcal, gelen tepkiler üzerine her ne kadar isim söylemek istemese de programda arkadaşlarının yaptığı ısrarlar üzerine isim vermek zorunda kaldı. Peki Mert Öcal’ın Survivor 1 Haziran 2021 SMS sıralaması ne?

En formda yarışmacı veda edecek

Survivor Panorama canlı yayınında SMS sıralaması tahmini yapan Mert Öcal bu hafta Steven’in gideceğini düşündüğünü açıkladı. Aleyna Çalışkan'ın 9 potodan çıktığını hatırlatan Mert Öcal, sadece ekran başında izleyenleri değil ekip arkadaşlarına da bir hayli şaşırttı. Survivor 2021 Mavi takımında yarışan Steven, SMS oylamasında daha önce birincilik ve ikincilik almıştı. Ancak özellikle İsmail Balaban ile yaptığı tartışmalarda itici olduğu söylenen Steven sosyal medyadan da sık sık tepki görüyor. Bu hafta da benzer tartışmaların yaşanmış olması dolayısı ile Mert Öcal'ın haklı olabileceği yarışmadan elenen ismin Steven olacağı düşünülüyor.

Survivor 2021 SMS sıralaması çok değişiyor

Survivor 2021’de bu yıl SMS sıralaması da izleyicilerin tepki oyları ile bir hayli değişik oluyor. Sadece gönüllüler takımında Poyraz'ın her hafta net birincilikleri bulunurken ünlüler takımında birinci ve ikinci olan yarışmacılar sürekli olarak değişiyor. Bu hafta mavi takımda da böyle bir değişikliğin olacağı sürpriz bir şekilde yarışmaya Steven’in veda edeceği tahmin ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@