Survivor'da İsmail Balaban depremi! Bizzat adaya veda edeceğini açıkladı, herkes ayağa kalktı

Survivor 2021 de İsmail Balaban depremi yaşanıyor. Resmen İsmail'in adadan ayrılacağı açıklandı. Peki adada neler oluyor?

Televizyon 16.06.2021 - 15:53 16.06.2021 - 15:58 Volkan Arık

Survivor 2021 yarışması bütün hızıyla devam ederken peşpeşe gelen veda haberleri izleyicilerde adeta deprem etkisi yarattı. Batuhan'ın şok elenmesinin ardından Şimdi de İsmail Balaban ile ilgili iddialar gündemde. Şampiyon güreşçi İsmail Balaban'ın Yarışmadan çekilmek istediği daha önce de sık sık konuşuluyordu. Ancak bu iddia bir kez daha gündeme geldi ve adaya veda edeceği resmen açıklanan İsmail Balaban'ın eleme ile değil kendisi çekilerek gideceği öğrenildi.

Survivor 2021 yarışmasının finaline çok kısa bir süre kaldı. Ancak bu sezon finalden daha fazlan konuşulan olaylar var. Aleyna Ayşe kavgası ardından Poyraz'ın çıkardığı eleme adayları Berkay'ın verdiği isimler derken Şimdi de İsmail Balaban ile ilgili bomba iddialar gündeme adeta çalkaladı. Alınan bilgiye göre adı şampiyonlukla anılan İsmail Balaban yapılacak olan yeni ada konseyi sonrasında Acun Ilıcalı ile görüşecek ve adadan çekilmek isteyeceğini söyleyecek. Peki İsmail neden Survivor'dan çekilmeye karar verdi?

survivorda-ismail-balaban-depremi

Survivor yarışması milyonlarca izleyici tarafından çok seviliyor ve yakından takip ediliyor. Ancak özellikle yarışmada bazı yarışmacılar çekilme kararları ile gündemi adeta çalkalıyor. İsmail Balaban Geçtiğimiz günlerde güreş yapmayı çok özlediğini söyleyerek bu hasretini dile getirmişti. Acun Ilıcalı ise İsmail için bir ilki gerçekleştirmeye karar verdi. İsmail Balaban Survivor 2021 de Acun medya ekibinden birisi ile güreş yapacak. Ancak ne olduysa da ondan sonra oldu.

İSMAİL BALABAN'A RAKİP ÇIKTI

İsmail Balaban'ın sözleri üzerine harekete geçen Acun Ilıcalı kendi ekibinden İsmail Balaban ile güreşmesi için birilerine ayarlayacağım da söyledi. Yarışmacılar bu sözler karşısında oldukça şaşırırken Acun Ilıcalı sözünün arkasında durdu ve dün akşam yapılan Ada konseyinde İsmail Balaban’a ekipten 3 rakip çıktığını söyledi. Ayrıca isimleri duyunca da İsmail'in çok şaşıracağınız söyleyen Acun Ilıcalı büyük Merak uyandırdı.

İSMAİL'İN RAKİPLERİ DE OLDUKÇA GÜÇLÜ

Acun Ilıcalı İsmail Balaban’a rakiplerini de açıkladı. Konseyde açıklama yapan Acun Ilıcalı, “Biri Dominikli, Migel. Migel çok iddialı. İkinci Mustafa. Hepiniz tanıyorsunuz. Üçüncü ise Murat. Kameraman, o da” dedi. İsmail Balaban kameraman Murat'la daha önce şakalaştıklarını belirtirken eğer bu güreşi kaybederse yarışmadan çekileceğini söyledi. Ancak İsmail Balaban ödülü kazanırsa da Acun Ilıcalı'dan özel bir istekte bulundu.

survivorda-ismail-balaban-depremi-bizzat-adaya-veda

İSMAİL KAZANIRSA YARIŞMACILAR BAYRAM EDECEK

İsmail yarışmayı kazanırsa Bütün takım için tatlı ödülü istedi. Acun Ilıcalı da İsmail'in bu isteğini geri çevirme Erek eğer 3 rakibi de yenerse bütün yarışmacılara tatlı ikram edeceklerini söyledi. Başpehlivan İsmail Balaban'ın güreş müsabakalarının ne zaman olacağı ise henüz açıklanmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@