Survivor All Star yarışmacısı Aycan Yanaç yarışmanın şartlarına dayanamadığı için programı bırakması sonrası, olayı bununla bırakmadı…

Gözde ve bol krizli yarışmada son olay Aycan konusu olmuştu.  Acun Ilıcalı'nın "Aycan'dan da bu kadar erken havlu atmasını hiçbirimiz beklemiyorduk" diyerek duyurduğu süreçten sonra olanlar oldu.

Eski yarışmacı paylaşımları dikkat çekerken Survivor Aycan dolayısı ile yarışmaya Survivor Seda da ayrıca damgasını vurdu.

Survivor All Star'da Aycan Yanaç yarışmayı yarıda bırakması gündemde olay olmuştu. Acun Ilıcalı durumu "Aycan itibariyle artık Survivor'da yok. Her zaman söyledim çok zor şartlar olacak diye, şartlar gelmiş geçmiş en zor şartlar. Aycan'dan da bu kadar erken havlu atmasını hiçbirimiz beklemiyorduk" sözleri ile duyurmuştu.

Survivor Aycan adadan ayrılıp ülkeye döndükten sonra paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyordu ki Aycan Yanaç’ın son Twitter paylaşımı gündemde yankı buldu.

Merve Boluğur Survivor 2023 Kadrosunda! Survivor'a Katılıyor! Merve Boluğur Survivor 2023 Kadrosunda! Survivor'a Katılıyor!

Survivor Ünlüler takımında Adem ve Aycan sakatlandı mı, hasta mı? Survivor Aycan ve Adem neden yok, neredeler? - Galeri - Yaşam

Survivor Seda'yı hedef alan tek kelimelik paylaşımıyla yarışmaya yeniden dahil olan Aycan Survivor Seda'ya "Antipatik" dedi.

Survivor Aycan'dan olay yaratan paylaşım! Aycan Yanaç kime antipatik dedi? - odakhaber.com

Survivor Aycan'ın yorumuna takipçiler "Sen yarışmaya dayanamadın konuşmaya hakkın yok" diyerek tepki gösterdi.

ütkütmtm

1

3