Survivor'da Mert Öcal İlayda Şeker aşkı! Survivor 2021 yarışmacı yeni aşkı şaşırttı!

Survivor'da aşk bombası! Survivor 2021'de yarışan bir kişiye Mert Öcal kalbini kaptırdı. Evrim Keklik'le çok yakıştırılan Mert Öcal yeni aşkı ortaya çıktı! Evrim Keklik sosyal medyadan yaptığı

Gündem 17.05.2021 - 00:15 17.05.2021 - 00:15 Berkay Keskin

Survivor'da aşk bombası! Survivor 2021'de yarışan bir kişiye Mert Öcal kalbini kaptırdı. Evrim Keklik'le çok yakıştırılan Mert Öcal yeni aşkı ortaya çıktı! Evrim Keklik sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Mert Öcal sevgilisini ortaya çıkardı!

Evrim Keklik Mert Öcal yakıştırılıyordu!

Evrim Keklik ile Mert Öcal sosyal medyada çok yakıştırılıyordu. Ancak Mert Öcal yeni sevgilisi olunca Evrim Keklik sosyal medyadan bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklama sonrası Evrim Keklik ve Mert Öcal aşkı tamamen rüya olarak kaldı. Bu paylaşımın ardından Mert Öcal yeni sevgilisi de ortaya çıktı. Ayrıca Evrim Keklik de sevgilisi olduğu ortaya çıktı!

Evrim Keklik isyan etti!

Sosyal medyanın en sevilen ismi Evrim Keklik "Arkadaşlar Mert Öcal ile ilgili hiç bir duygusal yakınlığım yoktur. Kendisiyle çok iyi arkadaşız ve istediğini beğenir istediğini kişi ile görüşür lütfen bu konu ile ilgili daha fazla bana mesaj göndermeyin. Sizi seviyorum" açıklaması yaptı. Evrim Keklik bu açıklaması hem Mert Öcal'ın yeni sevgilisi hem Evrim Keklik sevgilisi ortaya çıkardı.

Evrim Keklik yeni sevgilisi kim?

Evrim Keklik yeni sevgilisi de ortaya çıktı. Evrim Keklik yeni sevgilisi Survivor paranoma yorumcusu Furkan Dede olduğu öğrenildi. Furkan Dede ve Evrim Keklik aşkı kısa süre önce başladığı ve bu paylaşımı atması için Furkan Dede baskı yaptığı öğrenild!

Mert Öcal'ın sürpriz aşkı ortaya çıktı!

Survivor 2020 damga vuran ve yakışıklılığıyla genç kızların çok sevdiği Mert Öcal sevgilisi Survivor 2021'den çıktı. Survivor 2021'den elenir elenmez ülkeye gelen sürpriz isimle Mert Öcal yeni bir aşka yelken açtı!

İlayda Şeker ve Mert Öcal aşkı başladı!

Survivor 2021'e damga vuran ve her haliyle olay olan İlayda Şeker kalbini Mert Öcal'a kaptırdı. Türkiye gelir gelmez arkadaş olan Mert Öcal ve İlayda Şeker arkadaşlığı aşka dönüştü. Mert Öcal ve İlayda Şeker'in tam kapanma dönemiyle birlikte aşkının tam faz devam ettiği öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@