Survivor'da yer alan yarışmacılar, 9 Mayıs akşamında yayınlanan yeni bölümde İngiltere ödülünü kazanmak için parkurda savaş verdi ve ödülü kazanan Gönüllüler takımı, Shota’dan haberi öğrendi.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City'nin maçını izleyen Gönüllüler maçın ardından teknik direktör Shota ile bir araya geldiler anacak Shota ağzından bazı gizli bilgileri kaçırdı.

İngiltere'ye, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City takımının maçını izlemeye giden uçakta yer almak için iki takımın yarışmacıları da parkurda kıyasıya mücadele etmişlerdi ancak iki gün süren yarış sonunda kazanan Gönüllüler takımı oldu.

Hull City'nin Championship'in son haftasında Nottingham Forest ile oynadığı ve 1-1 berabere kaldığı maçı izleyen Gönüllüler, maç sonrası takımla birlikte yemek de yedi.

Yemeğin ardından ekibin teknik direktörü Shota ve kulübün sahibi Acun Ilıcalı ile sohbet eden gönüllüler Spor Toto Süper Lig'de şampiyonun Trabzonspor olduğunu öğrendiler.

Shota Arveladze, Spor Toto Süper Lig'de şampiyonun Trabzonspor olduğunu ağzından kaçırınca komik bir durum yaşandı.

Farah Zeynep Abdullah Hakkında Hapis İstemi! Yakalama Kararı Çıktı! 2 Yıl 4 Ay Yatacak! Farah Zeynep Abdullah Hakkında Hapis İstemi! Yakalama Kararı Çıktı! 2 Yıl 4 Ay Yatacak!

Güldüren sohbet ve haberin ortaya çıkması ise şu sohbetle oldu;

Shota: "Okan, Ogün, Abdullah... 8 kişi milli oyuncuydu benim dönemimde Trabzonspor'da."

Hikmet Tuğsuz: "Evet ama o kadro şampiyon olamadı."

Shota: "Olamadı evet ama olsun, şimdi oldular."

Hikmet: "Oldular mı?"

Shota: "Oldular tabii. Şimdi oldular."

Evrim Keklik: "Olmuşlar."

Seda Ocak: "Haberi verdiğiniz iyi oldu."

Shota’nın ağzından kaçırdığı bilgi sonrasu "Siz döndüğünüzde kimseye söylemeyin" demesi ise Acun Ilıcalı tarafından kahkaha ile karşılandı.