TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2022 devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde birleşme partisinin yapıldığı yarışma programında dün akşam eleme gerçekleşti. Eleme sonucu herkesi şaşkına çevirdi Hatta sosyal medya kullanıcıları isyan etti. Artık Kimse Acun Medya oylamasının şeffaf olduğuna inanmıyor. Sosyal medya kullanıcıları nasıl olur da o isim gider sorusunu Acun Medya’ya soruyor. Peki Survivor'da kim elendi? Survivor'dan kim gitti?

Acun Medya yapımcılığı ile uzun yıllardan beri TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 All Star sezonu izleyiciler tarafından da yakından takip ediliyor. Her hafta sosyal medyanın da gündemine oturan yarışma programında dün akşam yeni bir eleme daha yapıldı. Bu hafta tüm dokunulmazlık oyunlarını gönüllüler takımı kaybetti ve 4 aday birden çıkardı. Eleme adayları Evren, Hikmet, Yasin ve Gökhan oldu. Yakın arkadaş oldukları bilinen Yasin ve Gökhan'ın aynı potada olması ile ilgili de endişelendirdi. Ve oylama sonunda korkulan oldu adaya veda eden isim hiç beklenmedik birisi oldu.

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

Yasin elendi sosyal medya ayağa kalktı

Survivor'da dün akşam yapılan elemede veda eden isim Yasin Obuz oldu. Hikmet, Evrim ve Gökhan ile birlikte girdiği potadan çıkamayan Yasin'in elenmesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Survivor'ın en sonunda çekimlerinden olan Ayrıca sosyal medyada da takipçisi ve destekçisi son derece yüksek olan Yasin'in vedası sonucunda Acun Ilıcalı ‘ya tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları oylamanın şeffaf olmadığını söyledi. Özellikle bu sezon davranışları nedeniyle sık sık tepkilerin odağında olan Hikmet'in kalması ve Yasin’in gitmesinin normal olmadığını söyleyen sosyal medya kullanıcıları, Acun Medya ekibine oylamayı açın çağrısında bulundu.

survivorda-sok-eleme-artik-hic-kimse-oy-sonuclarina-guvenmiyor-nasil-oldur-da-o-gider-3

Yarışmacılar da şaşkına döndü

Acun Ilıcalı bu hafta veda edecek olan ismi açıklayınca Survivor'da bulunan yarışmacılar da şaşkına döndü. Ünlüler takımı büyük şaşkınlık yaşarken gönüllüler takımından da şaşıran yarışmacılar vardı. Özellikle sık sık Yasin ile tartışan en son dönemlerdeki çıkışları nedeniyle izleyicilerden de çok tepki çeken Seda'nın Yasin'in elenmesi sonrasında verdiği tepki herkesi şaşkına çevirdi. Seda, Yasin’in elenmesine asla beklemediklerini söylerken sosyal medya kullanıcıları ise fotoya Yasin'i kendisinin gönderdiğini söyleyerek Sıra sende dedi.

Barış ve hikmet arasında gerginlik

Acun Ilıcalı Yasin’in ismini açıkladıktan sonra Hikmet’in gülmesi ise barış ile aralarında gerginlik çıkmasına neden oldu. Herkes büyük şok ve üzüntü yaşarken sürekli Gülen Hikmet ekran başında takip eden izleyicilerden de tepki çekti nokta izleyenler Hikmet’in kalbinin kötü olduğunu söylerken Bu kadar sevilmeyen bir adamın bu kadar oy almasının normal olmadığını söyledi. Sosyal medya kullanıcıları “Yasin'i harcadınız” diyerek Acun Medya’ya tepki gösterdi.