Survivor 18 Şubat akşamı yeni bölümüyle ekranlara geldi. Ada konseyinin yapıldığı bölümde ünlüler takımı büyük bir şok yaşadı.

Survivor 18 Şubat akşamı yeni bölümüyle ekranlara geldi. Ada konseyinin yapıldığı bölümde ünlüler takımı büyük bir şok yaşadı. İlk oyun sonrası ortalarda görünmeyen Uğur Pektaş'ın akıbeti çok merak edilirken Acun Ilıcalı ünlüler takımına iki kötü haber verdi. Hal böyle olunca Survivor hangi yarışmacılar gitti? Niçin yarışmaya veda ettiler? her yerde aranmaya başladı.

SURVİVOR ÜNLÜLER TAKIMINDA NE OLDU?

Son Dakika! Mersin'de Polisevine Bombalı Saldırı! Son Dakika! Mersin'de Polisevine Bombalı Saldırı!


Ada konseyinde açıklama yapan Acun Ilıcalı, sakatlık yaşayan Uğur Pektaş'ın yarışmaya devam edemeyeceğini dile getirdi. Öte yandan bir kötü haber daha veren Ilıcalı, Şaziye'nin de çapraz bağlarıyla ilgili sakatlığının yarışma için sıkıntılı olacağını dile getirdi.Böylelikle Uğur Pektaş ve Şaziye İvegin Üner daha ilk haftadan yarışmaya veda etti. İkilinin yerine yedek yarışmacılardan sürpriz isimler gelecek.

UĞUR PEKTAŞ KİMDİR?Uğur Pektaş, 16 Nisan 1979 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Yoga, aikido ve tai chi sporları yaptı. Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümü'nde okudu. Aynı zamanda Tur rehberliği yaptı, bir içki firmasının parti ekibinde organizatör olarak çalıştı. Ayrıca babasıyla ortak olduğu Otomobil tamiri ve bakım servisi dükkanı var. 2005 yılında Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Türkiye yarışmasında birinci oldu. Sonrasında da oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı. Arka Sokaklar dizisi ile büyük ses getirdi.

ŞAZİYE İVEGÜN ÜNER KİMDİR?Şaziye İvegin Üner, 8 Şubat 1982 yılında Adana'da doğmuştur. Türk milli kadın basketbolcudur. Kısa forvet pozisyonunda görev almaktadır.Eski bir basketbolcunun kızı olan Şaziye, 7. sınıfta iki kız kardeşi ile birlikte basketbola başladı. Üç kız kardeş Adana kulübü BOTAŞ'ta 2 kez Türkiye Genç Kızlar Basketbol Şampiyonası'nda şampiyon oldular. 22 yaşında takımının kaptanlığını üstlenerek ülkedeki en genç kaptan olan kadın basketbolcu oldu. Botaşspor'da geçirdiği 10 başarılı yılın ardından, 7 Mayıs 2004'te Fenerbahçe'ye transfer oldu.2007-08 sezonu için Montigarda Basket ile anlaştı ve bir sezonu burada geçirdi. Ertesi sezon tekrar KBL'ye döndü ve bu kez Beşiktaş Cola Turka ile sözleşme imzaladı. Daha sonra Rus temsilcisi Spartak Moskova'ya transfer oldu. Bir süre burada oynadıktan sonra tekrar Türkiye'ye döndü ve bu kez Galatasaray ile anlaştı. 2009-10 sezonunda Mersin BŞB ile sözleşme imzaladı ve bir sezonu burada geçirdi. Ardından ertesi sezon eski takımı Fenerbahçe'ye transfer oldu. 2011-12 sezonu başında ses getiren bir transfere imza atarak Galatasaray Medical Park ile anlaştı.