Survivor All Star, birleşme partisi sonrasında daha da sert şartlar altında sürüyor. Takımlar yeniden dokunulmazlık oyunları oynamaya başladı. Ama durum biraz daha farklı artık. Çünkü daha önce kaldırılan sürgün adası yerine daha da çetin şartları olan yokluk adası getirildi. Bu hafta yokluk adasına giden ilk isim de belli oldu.

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2022 all star devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yarışmacılar hem eğlendi hem de karınlarını doyurdu. Ancak birleşme partisi dönüşünde yarışmacıları kötü de bir sürpriz bekliyordu. Çünkü artık yokluk adası başladı. Yani artık şartlar çok daha zor ve çetin. Survivor 2022 all star yarışmacıları adeta yokluğun dibini yaşayacak. Gittikleri adada hiç bir şey yok! Sadece bir battaniye verilecek, yarışmacılar 24 saat hayatta kalma mücadelesi verecek. Bu hafta yokluk adasına giden ilk isim de belli oldu.

Ardaha eleme adayı oldu

Survivor’da bu hafta ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımın ilk eleme adayı ise Ardaha oldu. Haftanın ilk yokluk adası deneyimi de böylece Ardahan’a kaldı. Adaya giden Ardahan neye uğradığını şaşırdı. Sadece bir battaniye ile adanın ortasında tek başına kalan yarışmacının görüntüleri ise izleyenlerin içini acıttı. Gönüllüler takımında bu hafta işler oldukça karışık. Herkes dokunulmazlık oyununda Nisa ve Yağmur arasında çıkan kavgadan dolayı Yağmur’un adının yazılmasını bekliyordu ancak ada konseyinde Evrim, Hikmet ve Ardahan’ın isimleri yazıldı. Daha fazla ismi çıkan yarışmacı ise Ardahan oldu. Ve ilk yokluk adasının tadına da Ardahan baktı.

survivorda-yokluk-adasi-yoklugun-dibi-ardahan-adaya-gidince-neye-ugradigini-sasirdi-2

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

24 saat kalacak

Yokluk adasına giden ve battaniyesi ile tek başına kalan Ardahan ise yağmurun da bastırması ile neye uğradığını şaşırdı. Yeni kurala isyan eden Ardahan, şartların insanlık dışı olduğunu dile getirdi. Sosyal medya kullanıcıları ise Ardahan’ın Evrim ve Nisa ile birlikte hareket etmeyerek bunu hak ettiğini düşünüyor. Çünkü Ardahan, kendisinin ismini yazan Seda, Yağmur, Sude ve Hikmet ile birlikte hareket etmeye çalıştı ancak oyuna geldi. Haftanın ilk eleme adayı olan Ardahan, 24 saat boyunca tek başına yokluk adasında kalacak. Bu akşam çıkacak olan ikinci eleme adayı belli olduktan sonra Ardahan takımına geri dönecek, yokluk adasına ise yeni eleme adayı gidecek.