Survivor'dan elenen Batuhan'dan olay röportaj! Mavi takıma ateş püskürdü her şeyi ifşaladı

Survivor 2021’de bu hafta elenen yarışmacı Batuhan oldu. Yarışmadan elendikten sonra röportaj veren Batuhan ise adeta mavi takıma öfke kustu.

Magazin 14.06.2021 - 22:28 14.06.2021 - 22:38 Volkan Arık

Survivor 2021’de dün akşam izleyicileri İsyan ettiren Bir Veda yaşandı. Sezonun en iddialı yarışmacılarından biri olan Batuhan, Ayşe ve Aleyna ile girdiği fotoda elenerek Survivor'a veda etti. Survivor 2021 yarışmacıları elendikten sonra son ada konseyi ile ilgili röportaj veriyor. Batuhan'ın röportajı daha hem Exxen üzerinden hem de YouTube kanalından yayınlandı. Survivor Batuhan elendikten sonra adeta mavi takıma Ateş püskürür kendi her şeyi röportajında ifşaladı.

Survivor 2021 Ada konseyinde veda eden yarışmacı Batuhan olmuştu. Ayşe ve Aleyna ile girdiği potada elenen Batuhan üçlü potada elenmesine tepki göstermiş ve “3 kişinin girdiği potadan çıkamıyorsam kalmayayım daha iyi” demişti. Batuhan elendikten hemen sonra yeni bir röportaj daha verdi. Yaay uygulaması üzerinden yayınlanan röportajda Batuhan adeta Survivor 2021 yarışmasında yaşananları ifşa etti. Batuhan aynı zamanda “adada kalmayı senden daha az hak ettiğini düşündüğün biri var mı” sorusuna verdiği yanıtla da sosyal medyanın gündemine oturdu.

survivordan-elenen-batuhandan-olay-roportaj

MAVİ TAKIMA ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Survivor 2021 yarışmasında beklenmedik şekilde veda eden Batuhan adadan elendikten sonra verdiği röportajında mavi takıma adeta ateş püskürdü. Adada kalmayı senden daha az hak ettiğini düşündüğün biri var mı sorusuna yanıt veren Batuhan, kırmızı takımın Survivor’u gerçekten yaşayan takım olduğunu mavi takımın kesinlikle Survivor falan yaşamadığını söyledi. Adalar birleştikten sonra bunu daha net anladığını söyleyen Batuhan, özellikle bir hafta aç kaldık sözlerini hatırlattı.

6 HAFTA AÇ KALDIK BU KADAR AĞLAMADIK

Mavi takımım bir hafta aç kaldık sözlerine tepki gösteren Batuhan, “Bir hafta aç kaldılar diye ağızlarına gelmeyen laf kalmadı. Biz Kırmızı takım olarak 6 hafta aç kaldık ya 6 hafta! Mavi takım mesela ödül kazanınca tabaklarında yemek bırakıyorlardı. Ben asla öyle bir şey yapmadım yapmam. Mavi takımdan gerçekten bunu hak ettiğini düşünmüyorum” dedi.

survivordan-elenen-batuhandan

MAVİ TAKIMDAN HİÇ KİMSE HAK ETMİYOR

Açıklamasının devamında sözlerini daha da sertleştiren Batuhan, mavi takımdan hiçbir yarışmacının Survivor şampiyonu olmayı hak etmediğini dile getirdi. Batuhan aynı zamanda kırmızı takımdan birinin kesinlikle şampiyon olmasını istediğini ekledi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@