Survivor’dan sonra teklif yağıyordu! Aleyna Kalaycıoğlu reyting rekortmeni o dizinin kadrosuna girdi, Ayşe çatlayacak

Survivor'a yarı finalde veda eden Aleyna Kalaycıoğlu Survivor'dan sonra onlarca iş teklifi almıştı. Aleyna Kalaycıoğlu yeni sezonda reyting rekortmeni bir dizinin teklifini kabul etti.

Dizi Haberleri 28.06.2021 - 20:21 28.06.2021 - 20:21 Volkan Arık

Survivor 2021 yarışmasının iddialı isimlerinden olan ve yarı finalde yarışmaya veda eden Aleyna Kalaycıoğlu yarışma boyunca adından çok söz ettirmiş özellikle Ayşe ile yaşadıkları oylamasının da artmasına yol açmıştı. Aleyna Kalaycıoğlu yarışmadan yarı finalde elendi ancak hayatı tam anlamıyla değişti. Güzel yarışmacıya birçok dizi ve filmden teklif gelirken özellikle reyting rekortmeni bir dizi öyle bir teklif yaptı ki yeni sezonda onu ekranlarda göreceğiz. Ayrıca Survivor 2021 yarışmasında söylediği şarkı ile de hafızalara kazınan Aleyna Kalaycıoğlu prodüktörlerden de teklif almaya devam ediyor. Hem dizi hem de müzik çalışması içine girmeye hazırlanan güzel yarışmacının oynayacağı dizi ise şimdiden merak edilmeye başlandı.

survivordan-sonra-teklif-yagiyordu-aleyna-kalaycioglu-reyting-rekortmeni-o-dizinin-kadrosuna-gir-1

TV8 ekranlarında izlenme rekorları kıran yarışma programı Survivor 2021 geçtiğimiz hafta sonu sona erdi ve İsmail Balaban yarışmayı şampiyon olarak bitirdi. Gönüllüler takımında yarışmaya başlayan Ancak daha sonra takımların karışması ile birlikte kırmızı takıma geçen Aleyna Kalaycıoğlu da sezonun en çok dikkat çeken isimleri arasında yer aldı. Özellikle birleşme partisinde sesi ile herkesi büyüleyen Aleyna Kalaycıoğlu yarışmaya yarı finalde veda etti ancak adeta yarışmadan sonra şansı açıldı. Survivor 2021 finali bitmeden ünlü prodüktörden teklif alan Aleyna Kalaycıoğlu’na şimdi de dizi teklifi geldi.

survivordan-sonra-teklif-yagiyordu-aleyna-kalaycioglu-reyting-rekortmeni-o-dizinin-kadrosuna-gir-2

ÜNLÜ ŞARKICI ALEYNA KALAYCIOĞLU’NUN ESKİ SEVGİLİSİ ÇIKTI

Aleyna Kalaycıoğlu mavi takımda yani gönüllüler takımında yarışmaya başladığı zaman Ayşe ile olan dostluğu herkesin çok hoşuna gitmişti. Ancak daha sonra iki yakın arkadaş arasında kara kedi girmiş adeta yarışmada birbirlerine düşman kesilmişlerdi. Survivor 2021 yarışmasında kardeşi Cansu'nun tedavisi için geldiğini söyleyen Aleyna yoluna kırmızı takım da devam etti ve İyi arkadaşlıklar kurdu. Survivor 2021 yarışmasında finali ve birinciliği kaçıran Aleyna Kalaycıoğlu en az 1.’lik kadar kendisini mutlu edecek tehditlerle karşı karşıya kaldı. Ayrıca Aleyna Kalaycıoğlu’nun eski sevgilisinin ünlü şarkıcı Can Yüce olduğu da ortaya çıktı. Survivor'dan elenmesinin ardından prodüktörler adeta Aleyna için sıraya girerken yeni sezon için dizi teklifleri de yağıyor.

survivordan-sonra-teklif-yagiyordu-aleyna-kalaycioglu-reyting-rekortmeni-o-dizinin-kadrosuna-gir-4

KABUL EDERSE SURVİVOR'DAN DAHA FAZLA KAZANACAK

Sosyal medya hesabında İbrahim Tatlıses şarkıları paylaşan ve sesi ile herkesi büyüleyen Aleyna Kalaycıoğlu Survivor birleşme partisinde ise bir Karadeniz şarkısı seslendirmiş yine milyonlarca kişinin beğenisini kazanmıştı. Aleyna Kalaycıoğlu yarışma daha sona ermeden İskender Paydaş’tan teklif aldı. Acun Ilıcalı teklifi canlı yayında Survivor 2021 finalinde açıklarken Aleyna'nın sesinden çok etkilenen Paydaş’ın yeni bir projeye başladı ve Aleyna'nın da bu proje içerisinde yer almasını istediği öğrenildi.

survivordan-sonra-teklif-yagiyordu-aleyna-kalaycioglu-reyting-rekortmeni-o-dizinin-kadrosuna-gir-5

YENİ SEZONUNDA REKORTMEN DİZİDE DE GÖREBİLİRİZ

Diğer yandan Survivor 2021 yarışmasının iddialı isimlerinden olan Aleyna Kalaycıoğlu için yapılan tek teklif müzik alanında değil. Sesi kadar güzelliği ile dikkat çeken yarışmacıya dizilerden de teklifler gelmeye başladı. Hatta yeni sezonda oldukça iddialı bir dizi için Aleyna Kalaycıoğlu ismi geçtiği konuşuluyor. Survivor 2021’den yeni dönen yarışmacı şu an için teklifleri değerlendirme aşamasında.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@