TV8 ekranlarında Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'un başrollerini paylaşacağı süslü korkuluk dizisinden kötü haber geldi. Yakın zamanda başlaması beklenen dizide Acun Ilıcalı ile yapım şirketi arasında anlaşmazlık çıktığı öğrenildi.

Alina Boz ve Çağatay Ulusoy'un başrollerini paylaştığı ve TV8 ekranlarında yakın zamanda başlaması beklenen Süslü Korkuluk dizisinde kriz yaşanıyor. Bir süredir ekranlardan uzak olan Çağatay Ulusoy'un yeniden ekrana dönmesini heyecanla bekleyen izleyiciler özellikle Alina Boz ile Partner olmasına çok sevinmişti. Son olarak Maraşlı dizisinde rol alan Alina Boz hayranları da dizinin başlamasını büyük bir heyecanla bekliyordu. TV8 ekranlarında fragmanları yayınlanmaya başlayan dizinin yakında yayın hayatına başlayacağı konuşuluyordu ancak kötü haber geldi. süslü korkuluk dizisinde Acun Ilıcalı ve yapımcı arasında kriz yaşanıyor.

Gözden kaçırmayın

Sonunda Yargı'da Ceylin'in Kimi Öldürdüğü Açıklandı! Ceylin Yekta'yı Öldürüyor! Uğur Polat Diziden Ayrılıyor mu? Sonunda Yargı'da Ceylin'in Kimi Öldürdüğü Açıklandı! Ceylin Yekta'yı Öldürüyor! Uğur Polat Diziden Ayrılıyor mu?

suslu-korkuluk-dizisinden-kotu-haber-acun-ilicali-ve-yapim-sirketi-arasinda-anlasmazlik-cikti-2

Oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşiyordu

Çağatay Ulusoy Alina Boz’u bir araya getiren süslü korkuluk dizisinin ilk teaserı O Ses Türkiye yılbaşı özel programında yayınlanmıştı. Dizinin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş netleştirirken Olgun Şimşek çocuk zekalısın da olan Baba rolünü üstlenecek ti. Ayrıca son olarak Menajerimi Ara isimli dizide oynayan Fatih Artman'ın da dizinin kadrosuna katıldığı haberleri gelmeye başlamıştı. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken dizinin başlaması heyecanla beklenirken kötü haber geldi.

suslu-korkuluk-dizisinden-kotu-haber-acun-ilicali-ve-yapim-sirketi-arasinda-anlasmazlik-cikti-3

Acun Ilıcalı ve yapımcı arasında anlaşmazlık çıktı

İddiaya göre TV8 ekranlarında yayınlanan kırmızı oda dizisinin de yapımcılığını üstlenen OGM Pictures’ın ortakları Onur Güvenatam ve Gülseren Budayıcıoğlu ile Acun Ilıcalı arasında bir anlaşmazlık çıktı. Alınan bilgiye göre yapımcı Güvenatam, Süslü Korkuluk dizisi için TV8 dışında diğer televizyon kanalları ve Dijital platformlar ile görüşmeye başladı. Fragmanları yayınlanan dizi bu anlaşmazlık giderilmezse yayına girmeyecek.