SUV model araçlarda önemli gelişmeler yaşanıyor. Eğer sıfır marka araç satın alma planınız var ise bu fırsatı kaçırmayın. Mart ayından sonra bu modele yeni zam gelebilir. İşte araç fiyatlarıyla ilgili ve kampanyalara dair detaylar...

SUV model otomobillerdeki fiyatlar ve özellikler dikkat çekiyor. Eğer sıfır araç satın alma planınız var ise ve tercihinizi SUV modelden kullanacaksanız bu detayı göz ardı etmemelisiniz. Son zamanlara damgasını vuran otomobil fiyatlarında bizleri neler bekliyor? Dacia Sandero Stepway, yine farkını ortaya koydu.

Dacia Sandero Stepway Fiyat Listesi

Eğer SUV model otomobillere bir şans verecekseniz aşağıdaki fiyat listesini incelemenizde fayda var:
Essential Stepway Tce 90 bg
Fiyatı: 530.900 TL

Essential Stepway Eco-G 100 bg
Fiyatı: 553.000 TL

daciasa

Essential Stepway Tce 90 bg CVT
Fiyatı: 564.000 TL

Expression Stepway Tce 90 bg CV
Fiyatı: 622.000 TL

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Önümüzdeki Ay Zamlı Satılabilir

Sıfır ve ikinci el araçlardaki piyasa yükselişinden herkes haberdar. Eğer Mart ayında uygun fiyatlı otomobil satın alma fırsatını tepmek istemiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekebilir. Çünkü Nisan ayında araçlara zam gelebileceği ifade ediliyor. Çeşitli maliyet artışları da araç zammında etkili olmakta.