Swatch x Omega MoonSwatch saati Türkiye fiyatı oldukça merak ediliyordu. MoonSwatch özellikleri ise oldukça göz alıcı. 42 mm çapında, 20 mm kayışlı, mineral camlı, quartz mekanizmalı olacak şeklide yapılmıştır.

Omega ile ust markasi olan Swatch'in bugün, dünyada yalnızca belli Swatch bayilerinde pazara süreceği, Omega speedmaster dizaynina sahip, ama Swatch malzemeleri ile yapilmis cok degisik bir saat olarak piyasaya sürmüştür. Meekanizmasi da ön görü edileceği üzere quartz olmaktadır. Müsteri başına iki adet sınır konmuş ve 200£ civari bir fiyata satılıyor. Peki Swatch x Omega MoonSwatch saati Türkiye fiyatı kaç para? Satışa çıktı mı? MoonSwatch özellikleri nedir?

Swatch x Omega MoonSwatch saati Türkiye fiyatı 

Swatch x Omega MoonSwatch saati Türkiye fiyatı yaklaşık olarak 4.000 TL civarındadır. Satışa çıktığı anda mağaza önünde uzun kuyruklar oluşmuştur. 

MoonSwatch özellikleri nedir?

Bütün kadranlarda OMEGA X SWATCH markasının yanı sıra ikonik Speedmaster logosu ve yeni MoonSwatch logosu bulunur. Cam yapı, kristalin merkezine birleşik edilmiş "gizli" S, kadranın dış halkası ve alt kadranlardaki ince ve sofistike dairesel desen, keskin ve pürüzsüz kulak yapısı, takometre üstündeki ikonik "90'ın üstünde nokta" ayrıntıyı Ölçekli çerçeve ve kuşkusuz benzersiz Bioseramik dokunuş bütün modellerde ortaktır ve ayrıntılara duyulan tutkulu aşkı temsil eder. Bütün saatler, dakikalar, kronograf saniye ibreleri ve saat imleri, karanlıkta kusursuz bir parlaklık amacıyla superluminova ile donatılmıştır.

Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı! Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı!