Bir yaz dönemi için başlayan Aşk Mantık İntikam dizisi başarılı çıkışının ardından ekranlarda kalmaya devam edince setteki aşk da gerçek oldu. Burcu Özberk ve İlhan Şen’in aşkı magazin gündemine bomba

Fox TV’nin eğlenceli dizisi olarak ilk bölümü ile 18 Haziran 2021 tarihinde başlayan Aşk Mantık İntikam gösterdiği başarı ile de daha önce seyirci tarafından başrollerin uyumu olarak yorumlanmış ve set aşkı gereceğe dönüşüyor olarak değerlendirilmişti.

Aslı Güney Kore uyarlaması olan Yağmur Ünal’ın yapımcısı, Murat Öztürk’ün de yönetmeni olduğu Aşk Mantık İntikam dizisi Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük, Melisa Döngel, Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Mehmet Korhan Fırat, Süleyman Atanısev, Birgül Ulusoy gibi başarılı isimlerin başarılı oyunculukları ile ekranlara geliyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Melek Şarkısı Ve Sesi İle Gündemden Düşmüyor! Rojbin Erden Kimdir? Şarkıcı mı? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Melek Şarkısı Ve Sesi İle Gündemden Düşmüyor! Rojbin Erden Kimdir? Şarkıcı mı?

011020212345198042115

Evlenip boşanan bir çiftin yıllar sonra kesişen yollarını ve bitmeyen aşklarını konu alan dizide Burcu Özberk, Esra Erten karakteri ile boşandığı kocasına olan aşkının farkına sonradan varan bir kadını, İlhan Şen ise Ozan Korfalı karakteri ile kendisinden ayrılan eski karısına olan büyük aşkını unutamamış bir adamı canlandırıyor.

Dizi son dönemde aldığı eleştirilere de neden olduğu üzere yoğun aşk sahnelerine gömülmüş durumdaydı. Ancak aldığımız son habere bakılırsa bu konuda belki de sadece suçlu senaristler değildir zira ikilinin yoğun duyguları da ekrana yansıyor olabilir.

İzleyicilerin tahmin ettiği gibi Burcu Özberk ve İlhan Şen’in ekrandaki aşkı gerçek olmuş. Alışkın olduğumuz üzere oyuncuların canlandırdığı karakterden ve yoğun ortak zaman paylaşımdan kaynaklanan set aşklarından mıdır? Yoksa dizinin düşen reytinglerini hareketlendirme çabası olarak bilinçli şekilde yönlendirilmiş bir haber midir bilemeyiz tabi ama İlhan Şen sosyal medyada yaptığı kalpli paylaşım ile kendilerine yöneltilen aşk iddialarını kabul etmiş durumda. 

Ask-Mantik-Intikam-Esra-ve-Ozan-Gercek-Hayatta-Sevgili-Mi

Dizinin eğlencesi Zümrüt Korfalı, Menekşe Erten ve Ekrem sahnelerinin azaltılması, Çağlanın agresif bir acele ile güçlü bir kadından hasta derecede saplantılı karaktere dönüşmesi, Çınar’a yapılan itici haksızlıklar, başrollerin bencilliğe varan tutumları falan filan derken dizi gerçekten kan kaybetmiş ve bu eleştiriler reytinglere de olumsuz olarak yansımıştı. Hatta Aşk Mantık İntikam final haberleri dönmeye başlamıştı.

Önce Burcu Özberk’in yoğun fotoğraf paylaşımı ve haberleri magazinde yer almaya dolayısı ile ilgiyi toplamaya çalışmaları şimdi de İlhan Şen’den Burcu Özberk’e yönelik kalpli paylaşım akıllara ilk önce diziye yönelik algı çalışması olarak geliyor. Ama bir de şöyle düşünelim; Burcu Özberk son zamandaki yoğun fotoğraf paylaşımını ve güzelliğini öne çıkartmasını aşk ile çarpan kalbinden yani aşkın verdiği heyecandan dolayı da yapıyor olabilir. Aşk güzelleştirir, aşk iyileştirir ya sonuçta.

Tabi İlhan Şen de Burcu Özberk’in bu güzelliği ve bu güzel paylaşımları karşısında içindeki aşkı fazla tutamayıp bir yerden patlamış olabilir. Sosyal medyada kendine engel olamayıp küçük bir kalp göndermek gibi.

Ne diyelim? Umarım sonu mutlu biter dizinin de bu ihtimali yüksek gerçek aşklarının da zira çok da yakışıyorlar doğrusu.