Sen Çal Kapımı dizisinin partnerleri Hande Erçel ve Kerem Bursin'in aşkları Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel tarafından birebir kopyalanınca fanlar birbirine girdi!

Fox Tv'nin sevilen romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı yıldızları Hander Erçel ile Kerem Bursin'in aşkı çok tutunca yaz dizilerinin partnerleri bire bir kopyalama işine girdi yorumları kavga çıkardı.

Bu sene yaz dizileri istenilen reytingleri elde edemedi. Kanal D'nin Baht Oyunu ve Star Tv'nin Ada Masalı dizisi Sen Çal Kapımı dizisinin stratejisini izlemede ileriye gidince ortalık karıştı.

Kerem Bursin ve Hande Erçel ilk bölümden itibaren birbirlerine çok yakıştırılmış ve sürekli olarak haklarında aşk iddiaları ortaya atılmıştı. İkili o kadar çok hayran yapmıştı ki Erçel sosyal medyada en çok takip edilen Türk kadın ünlü ünvanına dahi kavuşmuştu.

Tozluyaka Ekranları Salladı Ancak Hikayesi de Deşifre Oldu! Klasiği Bekleyenler Şaştı Kaldı! Ters Köşe Yapacak! Tozluyaka Ekranları Salladı Ancak Hikayesi de Deşifre Oldu! Klasiği Bekleyenler Şaştı Kaldı! Ters Köşe Yapacak!

Erçel ve Bursin aşkı nihayet gerçekleşmiş ve hayranlar iyice doruk noktaya ulaştırılmıştı. Gerçi aşka daha sonra reklam aşkı denilerek yeni bir tartışma çıkmış ancak büyük etkileşim bu şekilde daha da çok devam etmişti. 

Diziler de reytinglerini yükseltmek için Sen Çal Kapımı yolunu izledi. Ada Masalı'nda reytingler düşünce Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz aşkı için magazine düşecek pozlar verilmeye başlanmıştı. İkili tıpkı Erçel ve Bursin gibi birbirlerinin fotoğraflarını çekerek yorum yapmışlardı. 

Baht Oyunu başrol oyuncuları Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz ise bu olayı iyice kopyala yapınca olanlar oldu. Aytaç Şaşmaz ve Cemre Bayse geçtiğimiz günlerde baş başa yemek yiyerek magazine malzeme vererek gündem olmayı başarmıştı. İkili bugün ki paylaşımı ile ise e yuh dedirtti..

Aytaç Şaşmaz bugün Instagram hesabından paylaştığ fotoğrafla taklitçi yorumlarına boğuldu. Şaşmaz geçen sene Hande Erçel ile Kerem Bursin'in verdiği pozun aynısını Cemre Baysel ile vererek paylaştı. Karede Cemre Baysel'in saçı toplama modeline kadar Erçel'e benzemesi dikkat çekti.

Sosyal medyada fanlar birbirine girdi. Sosyal medyada bu pozun ardından "Tamam romantik yaz dizisi klasik aşk sahneleri ama bariz bir taklitçilik bu kadarı artık.. Günlerdir taklit ediyorlar zaten her şeylerini" yorumunda bulundu.

İşte o iki poz bakalım ayırt edebilecek misiniz? Sizin görüşünüz nedir? 

640xauto-9640xauto (1)-3