Yasak Elma dizisinin unutulmaz karakteri Halit Ergun'a hayat veren oyuncu Talat Bulut, diziye geri dönecek misin diye soran Yasak Elma hayranlarına seslendi. 65 yaşındaki ünlü oyuncu Talat Bulut ilk heyecanını da yaşadı..

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı Yasak Elma dizisinden sürpriz bir şekilde işine son verilen Talat Bulut'un hala diziye geri dönüp dönmeyeceğine dair teoriler üretiliyor. Talat Bulut'a yapılan taciz suçlaması sonrası ünlü oyuncunun rol arkadaşlarıyla da arası bozulmuştu. Talat Bulut davadan beraat etsede partnerleri hala Talat Bulut'a inanmamayı tercih etmişti.

Ünlü oyuncu Talat Bulut, 65 yaşına girmesiyle birlikte koronavirüs aşısı oldu. Talat Bulut sağlık çalışanlarına teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

65 yaşındaki Talat Bulut koronavirüs aşısını aile hekimliğinde oldu. Talat Bulut o anları videoya çekti. Ünlü oyuncunun çektiği videoda oldukça keyifli olduğu görüldü.

"İLK HEYECANIM" DEDİ

Talat Bulut videoda "Gençlik başımda heyecan. İlk aşım, ilk heyecan. Kovaladıkça kaçan Covid-19 musun sen? Yoksa mutasyona uğrayan virüs müsün sen? Dağılın len, ben geliyorum! Canım Birsen Hanım, teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

Talat Bulut, Yasak Elma dizisinin de kostüm asistanı olan Özge Ş. tarafından taciz suçlamasına uğramıştı. Savcılık takipsizlik kararı vermişti. Talat Bulut'un rol arkadaşları Eda Ece ve Şevval Sam ise bu durum için "Birlikte çalışacaksınız, ne düşünüyorsunuz?" sorusuna "Maalesef" yanıtını vererek gerginliği tüm kamuoyu ile paylaşmıştı.

DAVALIK OLUP KARI KOCA ROLÜ YAPMAYA DEVAM ETMİŞLERDİ

Talat Bulut bu ifadelerin ardından Şevval Sam'ın kendisini 'tacizci' diye yaftaladığını öne sürerek 100 bin liralık manevi tazminat talep etmişti. Sam da 101 bin liralık karşı davayla cevap vermişti. İkili tüm bunlar olurken ise partner olarak dizide rol alamaya devam etmişti.