Beşiktaş'tan transfer bombası. .

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!
Beşiktaş'tan transfer bombası.. Siyah beyazlı ekip eski yıldızı Talisca'yı renklerine bağladı. Oynadığı sezonlarda şampiyonluk yaşatan ve Çin ekibine transfer olan Talisca yeniden Süper Lig'e dönüyor. Adı Trabzonspor ile anılsa da Talisca ocak ayında Beşiktaş forması giyecek.

Talisca: Yakında kavuşuyoruzSiyah beyazlı ekibin Alanyaspor mağlubiyeti sonrası açıklamaktan vazgeçtiği transfer haberini Talisca açıkladı. Anderson Talisca instagram adresinden çok yakında kavuşuyoruz diyerek transfer fitilini ateşledi. ilan365 olarak Beşiktaş yönetiminden aldığımız bilgiye göre "Bugün açıklamak doğru olmazdı, bu sebeple bekletiyoruz" açıklaması geldi.

Talisca 2.5 Yıllık sözleşmeyi imzaladı!

Anderson Talisca Beşiktaş'ta! Talisca'nın daha önce adı Manchester United ve Trabzonspor'la ismi geçmişti. Ancak Talisca seçimini yaptı. Talisca yeniden Türkiye yolu gözüktü. Dünyanın sayılı yetenekleri arasında gösterilen Talisca Ocak ayında Türkiye'de olacak. İlk aldığımız bilgiye göre Talisca 2.5 yıllığına Beşiktaş'ta.

Kariyerini Beşiktaş'tan sonra Guangzhou Evergrande'de sürdüren Talisca herhangi bir bonservis ücreti ödemeden Beşiktaş'ta geleceği öğrenildi.