Tam 5 banka akşam müjdesi verdi! Online başvuruya 20.000 TL anında hesaba yatıyor! Düşük faizli, uzun vadeli veriliyor

Tam 5 banka akşam müjdesi verdi! Online başvuruya 20.000 TL anında hesaba yatıyor! Düşük faizli, uzun vadeli veriliyor. İhtiyaç kredisi arayan, acil nakit para ihtiyacı olanlar sakın kaçırmasın…

Ekonomi 22.09.2021 - 18:32 22.09.2021 - 18:32 Volkan Arık

Tam 5 banka akşam müjdesi verdi! Online başvuruya 20.000 TL anında hesaba yatıyor! Düşük faizli, uzun vadeli veriliyor. Acil paraya ihtiyacı olanların kurtarıcısı bireysel ihtiyaç kredileri oluyor. Düşük faizli kredi imkanları sayesinde vatandaşların bireysel ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamaya devam ediyor. Bu akşam saatlerinde de peş peşe 5 bankadan önemli açıklamalar geldi. İhtiyacı olan binlerce kişiye ilaç gibi gelecek olan kredi fırsatlarını Denizbank, Finansbank, Yapı Kredi, TEB ve Garanti Bankası duyurdu. Hızlı kredi imkanları sayesinde vatandaşların 20.000 TL ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarını karşılayacak nokta Online olarak yapacağınız başvurular Anında onay alacak ve hemen krediyi kullanma imkanı bulacaksınız. Peki bireysel ihtiyaç kredisi başvuru şartları neler soru işareti hızlı kredi başvurusu nasıl yapılır?

Hızlı kredi başvurusu sayesinde artık acil nakit para ihtiyacı olan vatandaşlar 20.000 TL üst limitli kredilerden faydalanarak bütün ihtiyaçlarını karşılama şansını elde ediyor. Bankalar, bu akşam saatlerinde peş peşe açıklamalar yaparak üst limiti 20.000 TL olan hızlı kredi kampanyası başlattıklarını duyurdu. Hızlı kredi kampanyası kapsamında 5 banka vatandaşlara düşük faizli nakit sağlayacak. Ayrıca online olarak başvurular kabul edilecek ve en kısa sürede onay verilecek. Hızlı kredi onayı almak isteyen vatandaşların kredi notunun yüksek olması şartı aranıyor. Yani 1200 ve üstü kredi puanımız varsa başvuru işlemlerinizi hemen yapabilir hızlı şekilde para kullanabilirsiniz.

tam-5-banka-aksam-mujdesi-verdi-online-basvuruya-20000-tl-aninda-hesaba-yatiyor-dusuk-faizli-uzu-3

GARANTİ BANKASI HIZLI KREDİ KAMPANYASI

En çok kullanılan bankaları arasında olan Garanti Bankası hızlı kredi kampanyası ile 20.000 TL'ye kadar acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılıyor. Garanti'nin hızlı Kredi kampanyasında faiz oranı yüzde 1.86 olarak belirlendi. 36 aya varan vade seçenekleri ile bu kampanyadan hemen yararlanmak mümkün. Garanti kredi başvurusu online bankacılık hizmetleri üzerinden anında yapılabiliyor.

TEB HIZLI KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Acil nakit paraya ihtiyacı olanlar için TEB Bankası da hızlı kredi kampanyası ile yardımcı oluyor. Türkiye Ekonomi Bankası 20.000 TL hızlı kredi başvurusu yapmak isteyenler için faiz oranı 1.59 ve 1.45 arasında değişiyor. TEB Bankası hızlı kredi başvurusu yapmak isteyenlerin mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

tam-5-banka-aksam-mujdesi-verdi-online-basvuruya-20000-tl-aninda-hesaba-yatiyor-dusuk-faizli-uzu-2

FİNANSBANK 20.000 TL HIZLI KREDİ KAMPANYASI

Finansbank 20.000 TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızda 3 ay ödeme ertelemeli düşük faizli kredi sağlıyor. Finansbank'ın kredi kampanyasında faiz oranı yüzde 1.39 olarak belirlendi. Başvuru işlemleri online bankacılık hizmetleri üzerinden yapılabiliyor.

YAPI KREDİ 3 AY ÖDEME ERTELEMELİ HIZLI KREDİ

Nakit paraya sıkışan ve ödeme kolaylığı arayan vatandaşlar içinde kampanya Yapı Kredi’den geldi. Yapı Kredi Bankası faiz oranı %2. 04 olan 20 bin TL'ye kadar üst limitli Kredi kampanyasında 3 ay ödemesiz dönem sunuyor. Yapı Kredi 3 ay ödeme ertelemeli kredi başvurusu mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden kolaylıkla yapılabiliyor.

tam-5-banka-aksam-mujdesi-verdi-online-basvuruya-20000-tl-aninda-hesaba-yatiyor-dusuk-faizli-uzu

DENİZBANK HIZLI KREDİ BAŞVURUSU

20.000 TL'ye hızlı kredi sağlayan diğer bir bankada Denizbank oldu. DenizBank'tan düşük faizli kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 20.000 TL'ye kadar olan üst limitli kredi için kredi notuna göre belirlenen faiz oranları ile başvuru yapabiliyor. Denizbank mobil bankacılık ve internet bankacılığı hizmetleri üzerinden başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@