Tam 5 banka harekete geçti! Akbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Enpara, CepteTEB düşük faizli 125.000 TL veriyor

Tam 5 banka harekete geçti! Akbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Enpara, CepteTEB düşük faizli 125.000 TL veriyor. İşte başvuru şartları….

Ekonomi 29.08.2021 - 11:56 29.08.2021 - 11:57 Volkan Arık

Tam 5 banka harekete geçti! Akbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Enpara, CepteTEB düşük faizli 125.000 TL veriyor. Acil nakit ihtiyacı olanlar için bankaları kolları sıvadı. Ek masraf olmadan düşük faizli olarak bin TL'den 125 bin TL'ye kadar hızlı kredi kullanmak artık mümkün. Üstelik de birçok ihtiyacınız için farklı kredi paketleri ve seçenekleri sunuluyor. Ev almak isteyenler, beyaz eşya yenilemek isteyenler, cep telefonu almak isteyenler, eğitim alanında kredi kullanmak isteyenler ya da araba almak isteyenlerde fırsatı değerlendirebilir. Acil nakit ihtiyacı olanlara kredi veren bankalar ve faiz oranları haberimizde…

Bankalar, acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara uygun geri ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile kredi vereceklerini duyurdu. 18 65 yaş aralığında olan herkes en az 1000 TL ye en fazla 125.000 TL olmak üzere düşük faizli kredi fırsatlarından faydalanabilir. Hemen hemen bütün bankaların düşük faizli kredi kampanyaları devam ederken son açıklama Vakıfbank, Akbank, Ziraat Bankası, CEPTETEB, enpara.com dan geldi. Herhangi bir kefil ya da teminat göstermeden 36 aya kadar vadeli Kredi vereceklerini duyuran bankalar aynı zamanda 3 ay ödeme erteleme imkanı da sağlıyor. Peki bankaların güncel faiz oranları ne kadar? Hızlı kredi veren bankalar ve detaylar haberimizde…

CEPTETEB 100.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ

CEPTETEB üzerinden bankaya gitmeden anında başvuru yaparak 100.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. Bankadan yapılan açıklamada 1000 TL ve 100.000 TL aralığında 36 aya varan vade seçenekleri ile kredi verileceği ifade edildi. CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu için kefil ya da teminat istenmiyor. CEPTETEB İhtiyaç kredisi faiz oranları ise başvuru yapanların kredi notuna göre belirleniyor.

tam-5-banka-harekete-gecti-akbank-vakifbank-ziraat-bankasi-enpara-cepteteb-dusuk-faizli-125000-t-2

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

Ziraat Bankası da resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yaparak yüzde 1.55 aylık faiz oranları ile tüketici kredisi vereceğini duyurdu. 36 ay vadeli olarak verilecek olan krediden faydalanmak isteyenlerin banka şubelerine giderek başvuru yapmaları gerekiyor.

İŞ BANKASI HIZLI KREDİ BAŞVURUSU

Düşük faizli kredi veren diğer bir banka olan İş Bankası da 125 bin TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için 36 ay vadeli kredi seçenekleri sunuyor. İş Bankası bu Kredi paketinde yüzde 1.60 faiz oranı uygularken kredinin aylık geri ödeme tutarı ise 4841,32 TL oluyor.

tam-5-banka-harekete-gecti-akbank-vakifbank-ziraat-bankasi-enpara-cepteteb-dusuk-faizli-125000-3

ENPARA İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

Enpara.com Acil nakit ihtiyacı olanlara yüzde 1.71 faiz oranı ile 75 bin TL'ye kadar kredi sağlıyor. 36 ay vadeli olarak verilen kredi dijital başvuru ile onay alıyor. Enpara.com internet şubesi ya da mobil bankacılık hizmetleri üzerinden kredi bölümünden başvuru işlemlerinizi hemen tamamlayabilirsiniz. Başvurunuzun onay alması halinde talep ettiğiniz tutarda hesabınıza geçiyor.

tam-5-banka-harekete-gecti-akbank-vakifbank-ziraat-bankasi-enpara-cepteteb-dusuk-faizli-125000-1

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşterilerine 36 aya Varan taksit imkanı ve cazip faiz oranları sağlıyor. Kredi notunuza göre belirlenen faiz oranları ile kredi çekmeniz halinde 3 ay ödeme erteleme seçeneklerinden de faydalanmak mümkün. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvuru işlemleri tüm Vakıfbank şubeleri ve aynı zamanda internet bankacılığı ile mobil bankacılık hizmetleri üzerinden yapılıyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyalarına ilişkin bilgi almak isterseniz müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@