Tam 6 banka birleşti! Bu sabah 08.00'de detayları açıklandı! 0.49 faizle, kefilsiz, şartsız hızlı kredi verilecek

Tam 6 banka birleşti! Az önce borç kapatma kredisi duyuruldu! 0.49 faizle, kefilsiz, şartsız, borçlarınızı kapatın! Ziraat Bankası, Akbank, İNG, Denizbank, Finansbank, İş Bankası kredi kampanyası!

Ekonomi 11.08.2021 - 10:47 11.08.2021 - 10:47 Volkan Arık

Tam 6 banka birleşti! Az önce borç kapatma kredisi duyuruldu! 0.49 faizle, kefilsiz, şartsız, borçlarınızı kapatın! Özellikle son dönemlerde faizlerin yükselmesi ile birlikte borcu olan vatandaşlar çıkış kapısı aramaya başlamıştı. Borcunu kapatmak isteyen düşük faizli kredi çekmek isteyen vatandaşlara güzel haber Az önce verildi. Tam 6 banka güçlerini birleştirerek vatandaşlara düşük faizli kredi imkanı sağlayacağını duyurdu. Hem borç kapatma kredisi, hem ihtiyaç kredisi hem de konut kredisi çekebilirsiniz. Ziraat Bankası, Akbank, İNG, Denizbank, Finansbank, İş Bankası Düşük faizli kredi kampanyası detayları haberimizde...

Bankalara borcu olan vatandaşlar özellikle Ağustos ayında faiz oranlarının yükselmesi ile birlikte zor günler geçirmeye başlamıştı. Ancak vatandaşların yüzünü güldürecek Müjdeli Haber Az önce 6 bankadan geldi. Güçlerini birleştiren bankalar borç kapatma ve borç transfer kredileri ile hem uzun vade seçenekleri hem de düşük faizli kredi imkanları sağlıyor. 3 ay geri ödemesi, eşit taksitlerle ödeme fırsatları, uzun vade seçenekleri ile bu bankaların kredi imkânlarını değerlendirebiliriz isterseniz yeni kredi çekebilir isterseniz de borç transferi ve kapatma kredilerini kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvuru şartları ve detaylar haberimizde...

tam-6-banka-birlesti-bu-sabah-0800de-detaylari-aciklandi-049-faizle-kefilsiz-sartsiz-borclariniz-3

BORÇ KAPATMA KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Bankalardan dakikalar önce yapılan açıklamaya göre borç kapatma kredisi faiz oranları düşürüldü. Buna göre Akbank kredi yapılandırma işlemlerinden faydalanmak isteyen vatandaşlar yüzde 1,34 faiz oranı ile borç kapatma kredisi kullanabilir. Ziraat Bankası kredi yapılandırma imkanları da son derece cazip. Bankadan yapılan açıklamaya göre Kredi yapılandırma fırsatları 1,37 faiz oranı ile sunuluyor. İş bankası kredi yapılandırma faiz oranlarını güncelleyen diğer bir banka oldu. İş Bankası’ndan sunulan yapılandırma faiz oranları %1,41 oldu. QNB Finansbank Kredi Yapılandırma faiz oranları ise ağustos ayıyla beraber %1,51 oldu. ING Kredi Yapılandırma faiz oranları ise bu ay 1,59 olarak açıklanırken Denizbank ise %1,68 kredi yapılandırma faiz oranı olduğunu duyurdu.

tam-6-banka-birlesti-bu-sabah-0800de-detaylari-aciklandi-049-faizle-kefilsiz-sartsiz-borclariniz-5

BORÇ KAPATMA VE BORÇ TRANSFERİ YAPAN BANKALAR

Ağustos ayında bankaların faiz oranları belli olurken borç kapatma ve borç transferi yapan bankalar borcu olan birçok vatandaş tarafından araştırılmaya başlandı. Şu anda en düşük faiz oranları ile borç kapatma kredisi veren bankalar Ziraat Bankası, Akbank, İNG, Denizbank, Finansbank, İş Bankası. Bu bankaların şubelerine giderek ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden borç kapatma kredisi için başvuru yapabilirsiniz. Kredisini başka bankaya taşımak isteyen ya da tek bir çatı altında toplamak isteyenler de yine bu bankaların sunduğu faiz oranları ile borçlarını kapatıp kredi taşıma işlemlerini gerçekleştirebilir. Kredi transferi konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi gibi bütün kredi ürünlerini kapsıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@