Tam 7 banka faizleri dibe indirdi! Nakit paraya ihtiyacı olanlara 20.000 TL düşük faizli kredi anında yatıyor! İhtiyaçları nedeniyle bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için bu sabah saatlerinde tam 7 bankadan müjdeli haber geldi. Acil nakit paraya ihtiyacı olanlar düşük faizli kredi kullanabilecek. Eğitim giderleri, tatil masrafları, bireysel ihtiyaçlar için, TEB, ING Bank, Akbank, Ziraat Bankası, Şekerbank, Halkbank, Vakıfbank kefilsiz şartsız kredi veriyor. Kredi notuna göre tutar artabiliyor. Kredi kullanmak isteyenler için başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Bankalar, nakit paraya ihtiyacı olan binlerce kişi için üst üste kampanyalar yapmaya devam ediyor. Özellikle müşterilerini elinde tutmak yeni müşteriler kazanmak isteyen birçok bankada peş peşe faiz indirimi kampanyası yapıyor. Ayrıca doğrudan hesaba yatan hızlı kredi kampanyaları da başladı. Bu sabah saatlerinde de tam 7 bankadan peş peşe açıklamalar geldi. Bireysel ihtiyaçlarınıza 20.000 TL acil nakit kredi veren bankalar faizleri indirdi. İhtiyaç kredisi çekmeyi düşünenler için düşük faizli kredi veren bankalar listesi haberimizde…

tam-7-banka-faizleri-dibe-indirdi-nakit-paraya-ihtiyaci-olanlara-20000-tl-dusuk-faizli-kredi-ani-1

VAKIFBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI

Vakıfbank 20 bin TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için düşük faizli kredi veriyor. VakıfBank'ın kredi faiz oranı yüzde 1.55 olarak belirlenirken aylık taksit tutarı ise 767,12 TL olarak açıklandı. VakıfBank'ın kredisi 36 ay vadeli olarak sunuluyor. Başvuru işlemleri şubelerden yapılabildiği gibi online bankacılık hizmetleri üzerinden de anında yapılabiliyor.

HALKBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI

Vatandaşların tüm nakit ihtiyaçları için hızlı kredi veren Halkbank 20 bin TL'ye kadar olan Kredilerde 36 ay vade uyguluyor. Halkbank'ın faiz oranı ise yüzde 1.63 olarak açıklandı. Aylık 779,12 TL ödeyerek tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Halkbank bireysel kredi başvurusu için şubelere gidebilir ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

tam-7-banka-faizleri-dibe-indirdi-nakit-paraya-ihtiyaci-olanlara-20000-tl-dusuk-faizli-kredi-ani-2

BANKASI HIZLI KREDİ KAMPANYASI

En hesaplı kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası da bizde 1.63 faiz oranı ile 20.000 TL'ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı kredilendiriyor. Ziraat Bankası'nın kredi kampanyasında aylık taksit tutarı 779.12 TL oluyor. 36 ay vadeli olarak sağlanan kredi için şubelerden V online bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

CEPTETEB BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Türkiye Ekonomi Bankası da bu sabah saatlerinde bir açıklama yaparak 20 bin TL'ye kadar olan bireysel ihtiyaç kredilerinde faiz oranlarını düşürdüğünü duyurdu. TEB bireysel ihtiyaç kredileri bir yüzde 1.45 faizle sağlanıyor. Aylık 752.27 TL taksitli olarak verilen kredilerde vade sayısı 36 olarak açıklandı. TEB Bankası bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu şubelerden ve online bankacılık hizmetleri üzerinden yapılabiliyor.

tam-7-banka-faizleri-dibe-indirdi-nakit-paraya-ihtiyaci-olanlara-20000-tl-dusuk-faizli-kredi-ani-3

ING BANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

İhtiyaçlarınız için en ekonomik seçenekleri sunan ING Bank yüzde 1.35 faiz oranı ile 36 ay vadeli Kredi sağlıyor. ING Bank kredi kampanyası aynı zamanda 3 ay ertelemeli olarak veriliyor. ING Bank kredi başvurusu yapmak isteyenler en yakın şubeye giderek başvuru yapabileceği gibi internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden de başvurularını tamamlayabilir.

AKBANK DİREKT KREDİ KAMPANYASI

Nakit ihtiyaçlarınız için Akbank Direkt kredi kampanyası yanınızda. Hızlı kredi veren Akbank, 1000 TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınıza yüzde 1.90 faiz oranı ile 36 ay vadeli Kredi sağlıyor. Akbank'ın kampanyası kapsamında başvuru işlemleri şubelerden ve online bankacılık hizmetleri üzerinden yapılıyor.

ŞEKER BANK BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Sabah saatlerinde açıklama yapan Şekerbank’ta müşterilerine yüzde 2.25 faiz oranı ile 20.000 TL'ye kadar acil nakit sağlayacağını açıkladı. Şekerbank şubeleri üzerinde anlaşma yapacağınız Kredi 36 ay vadeli olarak sunuluyor. Ayrıca Şekerbank müşterisi olanlar mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden de başvuru işlemlerini yapabiliyor.