Tam kapanmada ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi müjdesi! Bir Çok banka seferber oldu

Türkiye, geçtiğimiz Perşembe günü itibariyle tam kapanma sürecine girdi. Nakit ihtiyacı olan ancak evlerinden çıkamayan vatandaşlar nasıl ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ya da konut kredisi çekeceğine dair araştırmalarını sürdürüyor. Haberimizde siz okuyuc

Ekonomi 02.05.2021 - 20:53 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pazartesi günü gerçekleşen Kabine Toplantısı’nın hemen ardından Türkiye’de 29 Nisan ila 17 Mayıs arasında tam kapanma kararı alındığını açıkladı.

Başlangıcı 29 Nisan Perşembe günü saat 19.00 olan ve 17 Mayıs Pazartesi günü sabah 05.00’de sonlanacak olan tam kapanma sürecinde ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ya da konut kredisi çekmeyi düşünen vatandaşlar internet araştırmalarını artırdı. Peki, bankalar tam kapanma sürecinde nasıl kredi kullandırır?

Halkbank, İş Bankası, TEB, ING Bank, Ziraat Bankası, HSBC, Fibabanka, Alternatif Bank, Türkiye Finans, Yapı Kredi ve QNB Finansbank tam kapanma sürecinde nasıl ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi kullandırır? İşte detaylar…

Bankalara dair kısıtlamaya dikkat!

BDDK’dan çıkan karara göre bankalar, 29 Nisan ila 17 Mayıs arasına ihtiva eden tam kapanma sürecinde saat 10.30 ila 12.30 ve 13.30 ila 16.00 arasında açık olacaklar. Dileyenler o saatlerde tüm bankacılık işlemlerini yapabilecekler.

Bankacılık işlemleri olan vatandaşlar, ikamet ettikleri yere en yakın şubeye gidebilir ancak uzak bir banka şubesine gitmeleri kısıtlı hale getirildi. Peki, vatandaşlar tam kapanma sürecinde ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi nasıl çekebilirler? Bankaya gitmeden nasıl kredi çekilir? İşte detaylar…

Haberimizde siz okuyucularımız için Halkbank, İş Bankası, TEB, ING Bank, Ziraat Bankası, HSBC, Fibabanka, Alternatif Bank, Türkiye Finans, Yapı Kredi ve QNB Finansbank’a tam kapanma sürecinde ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi başvurusunun nasıl yapılacağı hakkında önemli notlar kaleme aldık. İşte detaylar…

Tam kapanmada Halkbank’a nasıl kredi başvurusu yapılır?

Halkbank’ın ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi kampanyasına başvuruda bulunmak için en yakın şubeye gidebilir, dilerseniz www.halkbank.com.tr internet adresi üzerinden ya da Halkbank mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca bankanın 0850 222 0 400 telefon numaralı müşteri hizmetlerini de arayarak taksit ötelemeli taşıt kredisi hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Tam kapanmada İş Bankası’na nasıl kredi başvurusu yapılır?

İş Bankası, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisine başvuru size en yakın İş Bankası şubesine gitmeniz kadar kolay... Bankaya taşıt kredisi kampanyası için başvuruda bulunabilmek için www.isbank.com.tr internet adresine ya da İş Bankası mobil uygulamasını kullanmanız kâfi oluyor. Ayrıca 0850 724 0 724 telefon numarasını arayarak da hızlı ve kolay biçimde araç sahibi olabilmek için başvuruda bulunabilir, bilgi alabilirsiniz.

Tam kapanmada TEB’e kredi başvurusu nasıl yapılır?

Tüm gerekli kıstasları sağlayan bir kişinin TEB ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisine başvuru yapması oldukça basit olarak belirtiliyor. Bankadan ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi çekmek isteyen bir kişi isterse doğrudan şubeden, isterse TEB İnternet Şubesi’nden veya Telefon Şubesi’nden hızlıca başvuruda bulunabilme imkânlarının olması bankanın ayrıcalıkları arasında yer alıyor.

Tam kapanmada ING Bank’a kredi başvurusu nasıl yapılır?

ING’nin avantajlı ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi kampanyasına tam kapanma sürecinde başvuruda bulunmak çok kolay… Tek yapmanız gereken bankanın resmî internet adresi ing.com.tr’ye giriş yapmak, sayfada bulunan kredi imkânları arasından ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi seçmek ve ilgili randevu formunu doldurmanız gerekecektir. Bu şekilde ING’nin kredi kampanyalarına tam kapanma sürecinde başvuruda bulunabilirsiniz.

Tam kapanmada Ziraat Bankası’na kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi Konut Kredisine tam kapanma sürecinde kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Uygun faiz oranlarıyla kullandırılan kredilerden tam kapanma sürecinde de faydalanabilmek için size en yakın şubeden veya internet şubesinden ya da bankamatikten veya Ziraat Mobil’den ya da 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası Çağrı Merkezi üzerinden hızlı ve kolay biçimde başvuru yapabilirsiniz.

Tam kapanmada HSBC’ye kredi başvurusu nasıl yapılır?

HSBC’nin ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi kampanyaları için sunduğu avantajlı faiz oranları müşteriye özel olarak hesaplanırken, bankanın resmî internet adresinde yer alan standart faiz oranına indirim istisnalar tam kapanma sürecinde uzaktan da uygulanabiliyor. Bankanın ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi kampanyaları; HSBC resmî internet adresi olan hsbc.com.tr, bankanın mobil uygulamasından ve size en yakın şubeden rahatça başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz hiç vakit kaybetmeden bankanın online platformları üzerinden ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredilerine başvuruda yapabilirsiniz. HSBC Hayalinizdeki Ev Konut Kredisi Kampanyasına dair aklınıza takılanları HSBC Bank Telefon Bankacılığı’nın telefon numarası olan 0850 211 0 111’i 7/24 arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Tam kapanmada Fibabanka’ya kredi başvurusu nasıl yapılır?

Fibabanka, tam kapanma sürecinde oldukça avantajlı bir biçimde kredi kullandırıyor. Fibabanka’dan ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisini kazanabilmek için 7/24 hizmete açık olan Fibabanka Telefon Bankacılığı numarası olan 444 88 88 kanalından, fibabanka.com.tr internet adresinden veya Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarından başvuruda bulunabilirsiniz. Fibabanka’nın ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi için başvurunuz bu derece hızlı ve kolay şekilde halledilebilmesine rağmen dilerseniz size en yakın Fibabanka şubesine ziyaret edebilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Tam kapanmada Alternatif Bank’a kredi başvurusu nasıl yapılır?

Alternatif Bank’ın ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi için uyguladığı faiz oranı oldukça düşük olarak kaydediliyor. Bankanın sunduğu özel geri ödeme seçenekleri sayesinde hiç zorlamandan kendi evinizi satın alabilirsiniz. Bankanın avantajlı ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisine; Alternatif Bank resmî internet adresi olan www.alternatifbank.com.tr üzerinden, bankanın Play Store ve AppStore’den indirilebilir mobil uygulamasından ve size en yakın Alternatif Bank şubesinden rahatça başvuruda bulunulabilirsiniz.

Tam kapanmada Türkiye Finans’a kredi başvurusu nasıl yapılır?

Tam kapanma sürecinde, Türkiye Finans Dert Çözen Finansman kampanyasına başvuruda bulunmak bir SMS kadar kolay... Türkiye Finans Dert Çözen Finansman kampanyasına kısa mesaj ile ÇÖZÜM yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı 2310’a gönderebilirsiniz. Türkiye Finans’tan avantajlı Dert Çözen Finansman kampanyasına www.turkiyefinans.com.tr resmî internet adresinden, Türkiye Finans mobil uygulamasından, Türkiye Finans’ın telefon bankacılığı numarası olan 0850 222 22 44’ten veya en yakın Türkiye Finans banka şubesinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Tam kapanmada Yapı Kredi’ye nasıl kredi başvurusu yapılır?

Yapı Kredi’nin kullandırdığı ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisinin cezbedici faiz oranları kişiye özel olarak planlanıyor. Bankanın geri ödemesi oldukça kolay olan ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisine; Yapı Kredi resmî internet sitesi olan Yapikredi.com.tr’den, bankanın mobil bankacılık uygulamasından ve size en yakın Yapı Kredi şubesinden hızlı ve kolay bir şekilde başvuruda bulunulabilirsiniz. Dileyenler, bankanın müşteri hizmetlerinin telefon numarası olan 0850 222 0444’ten tüm sorularının cevabını bulabilir, kredi için ön başvuru yapabilir.

Tam kapanmada QNB Finansbank’a kredi başvurusu nasıl yapılır?

QNB Finansbank’a ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi başvurusunu tam kapanma sürecinde yapmak için size en yakın şubeye gidebilir ya da bankanın www.qnbfinansbank.com resmî internet adresine ziyaret edebilir, bankanın Telefon Bankacılığı numarası olan 0 850 222 0 900’den ön başvuru yapabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@