Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı ile genç sevgilisi piyanist Iraz Yıldız aşkı fotoğraf paylaşım aşamasına geldi. 54 yaşındaki Tamer Karadağlı ile 24 yaşındaki Iraz Yıldız aşklarını sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarla duyuruyor. 24 yaşındaki Iraz, Tamer Karadağlı ile selfie paylaştı.

54 yaşındaki oyuncu Tamer Karadağlı ile 24 yaşındaki Iraz Yıldız geçtiğimiz aylarda Nişantaşı'nda görüntülenmişti. İkili artık beraberliklerini sosyal medyadan duyurdu.

Iraz Yıldız, kendisinden 30 yaş büyük ünlü oyuncu sevgilisiyle çektiği fotoğrafı paylaştı. Sosyal medayda paylaşılan fotoğraf kısa sürede magazin gündemine düşüt. Tamer Karadağlı'nın, geçtiğimiz aylarda sosyal medya fenomeni Didem Ceran ile aşk yaşadığı hatta sevgilisini kızıyla tanıştırdığı öne sürülmüştü.

Karadağlı bu haberlere, "Kızım Zeyno'nun da yanımda olduğu iş yemeğimde sosyal medya konusunda deneyimli olan Didem Ceran ile bir araya geldik. Bunda bir sorun yok. Didem Hanım, çok kibar, akıllı ve saygılı bir arkadaşımızdır. İş ile ilgili konuştuk" ifadelerini kullanmıştı. Karadağlı, "Ayrıca gönül ilişkisine gireceğim bir hanım için de kızımın teyidini almam söz konusu değildir" demişti.

Tamer Karadağlı, 2002 yılında nikah masasına oturduğu Arzı Balkan ile evliliği bir otel odasında yaşadığı birlikteliğin şantaj yapılması sonrası basına yansıyınca 2007'de sona ermişti.