Tamer Karadağlı ve Engin Günaydın Andropoz Dizisinde!

Netflix'ten bomba proje! Usta isimler Andropoz dizisinde buluşuyor. İşte Andropoz dizisi oyuncuları..

Dizi Haberleri 02.05.2021 - 19:56 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Netflix birbirinden iddialı projeleri ekrana getirmeye devam ediyor. Bunlardan bir tanesi olan Andropoz dizisi de hazırlıklarını sürdürüyor. Netflix'de yayınlanacak olan bu dizi izleyici tarafından merakla bekleniyor.  

Yakın bir zaman öncesinde 10 Bin Adım dizisinde rol alan başarılı oyuncu Engin Günaydın'ın başrolünde yer alacağı dizinin kadrosunda Savaşçı dizisinde yer alan Tamer Karadağlı, en son  Hercai'de yer alan Gülçin Santırcıoğulu ve Yalan Dünya 'da canlandırdığı Zerrin karakteri ile tanınan Derya Karadaş Andropoz dizisinde buluşuyor.

Dizinin yönetmenliğini ise Taylan Biraderler yaparken dizinin toplam 6 bölümden oluşacağı öğrenildi. Çekimler ise Marmaris’te gerçekleşecek. Dizinin konusu henüz belli değil. Fakat dizinin adının kelime anlamına bakacak olursak erkek depresyonu ile ilişkili bir konusunun olabileceğini söyleyebiliriz.  

Andropoz Oyuncuları!

Netflix’in yeni dizisi Andropoz Engin Günaydın hayranları tarafından merakla bekleniyor. Yakın zamanda Gain’de 10 Bin Adım adlı dizi çeken başarılı oyuncu şimdi de Netflix’in Andropoz projesinde yer alacak. Dizide Engin Günaydın başrol oynarken ona Gülçin Santırcıoğlu, Derya Karadaş  ve Tamer Karadağlı eşlik edecek.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@