Ünlü oyuncu Tansel Öngel yine seçimi ile konuşuldu. Yeni İstanbul konusu nedir soruları da ayrıca başladı...

Tansel Öngel oyunculuğu ve yakışıklılığı kadar yer aldığı projelerle de dikkat çekmeye devam ediyor. Farklı ve seçkin projeler ile adını duyuran Öngel en son Masumlar Apartmanı dizisindeki oyunculuğu ve Maske Kimsin Sen adlı yarışmadaki başarılı sunumlar ile alkışlanmıştı.

Tansel Öngel, en son izleyicilerin maço karakterlerden sıkılığ artık farklı karakterler görmek istiyorlar ise özeleştiri yapması gerektiğini söylediği röportaj ile dikkat çekip gündem olmuştu ki bu sözünü tekrar hatırlatacak yine Naci benzeri özel bir karakter için el sıkıştı.

Masumlar Apartmanı'nın Naci'si Tansel Öngel'in yeni dizisi belli oldu

Yakışıklı ve başarılı oyuncu yeni sezonda Show TV için çekilecek olan Yeni İstanbul isimli doktor dizisinde yer alacak ve tabi ki yine alışılmışın dışında bir karakter ile.

Hazırlıklarına başlandığı geçtiğimiz haftalarda duyurulan Yeni İstanbul adlı projede Tansel Öngel’i Kalp Damar Cerrahı Baran rolünde izleyeceğimiz haberi geldi.

Bu arada merak edenler için hemen söyleyelim, evet Yeni İstanbul dizisi de bir uyarlama.

Yeni İstanbul Dizisi Ya da New Amsterdam Konusu Nedir?

Watch New Amsterdam | Netflix

New Amsterdam isimli diziden uyarlanacak Tansel Öngel dizisinin oyuncu kadrosunda ise yine birbirinden  ünlü ve başarılı birçok ismin yer alması bekleniyor.

Hayat verdiği karakterleri özenle seçtiği ve çok farklı karakterler olmasına öncelik verdiği bilinen Tansel Öngel'in yeni dizideki rolü ise dizinin konusundan çok daha merak edilmiş durumda olması ile de ayrıca dikkat çekti.

Çöp Adam Dizisine Bomba İsim Katıldı! Güzel Oyuncu Dizide Esecek! Çöp Adam Dizisine Bomba İsim Katıldı! Güzel Oyuncu Dizide Esecek!

İzleyiciyi bu kadar etkilemeyi başaran bir oyuncunun elbette ki yeni rolünü bizler de merak edenlerden olduk.

Yeni İstanbul Dizisi Ya da New Amsterdam Konusu Nedir?

Oyuncu Tansel Öngel'in yeni adresi belli oldu

Yeni İstanbul Dizisi Ya da New Amsterdam Konusu Nedir?

Dr. Max Goodwin, ABD'nin en eski devlet hastanesine başhekim olarak atanır. Hayır kelimesini bir yanıt olarak kabul etmeyen ve zeki bir adam olan Goodwin, hastaneyi iyi bir hale getirmek için bürokrasiyi yıkmaya hazır ve inatçıdır. Ancak doktorların ve hastane personelinin daha öncede çok duydukları bu sözlerin gerçekleşeceğini onlara kanıtlamak ve başarmak için zor bir mücadele verecektir.