Tarım Kredi Kooperatifi marketleri nerede, hangi illerde var? Tarım Kredi Kooperatifi marketleri ucuz mu?

Hangi illerde Tarım Kredi Kooperatifi marketleri var? Tarım Kredi Kooperatifi marketleri nerede? Tarım Kredi Kooperatifi marketleri ucuz mu?

Ekonomi 05.10.2021 - 16:29 05.10.2021 - 16:29 Volkan Arık

Son aylarda marketlerde artan fiyatlar nedeniyle vatandaşlar ekonomik alışveriş yapabilecekleri adresleri aramaya devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da Dün alışveriş yaptığı Tarım Kredi Kooperatifi marketleri bu konuda en öne çıkan adresleri arasında yer alıyor. Ayrıca hükümeti marketlerdeki fahiş fiyat artışına Tarım Kredi Kooperatifi marketleri ile dur demeye hazırlanıyor. Peki Tarım Kredi Kooperatifi marketleri hangi illerde var? Tarım Kredi Kooperatifi marketleri nerede?

Vatandaşlar marketteki ürünler de yaşanan fahiş fiyat artışları sonrasında Tarım Kredi Kooperatifi marketleri nerede olduğunu ve ucuz olup olmadığını araştırmaya başladı. Özellikle dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Tarım Kredi Kooperatifi marketine gidip alışveriş yapması ve ardından da marketlerin Türkiye geneline yayılarak çoğalacağını söylemesi üzerine araştırmalar arttı. Peki Tarım Kredi Kooperatifi marketleri nerede soru işareti hangi illerde Tarım Kredi Kooperatifi marketi var? Tarım Kredi Kooperatifi marketleri ucuz mu?

TARIM KREDİ KOOPERATİFİ MARKETLERİ NEREDE?

Son dönemlerde marketlerde yaşanan fahiş fiyat artışları sonrasında hükümet birtakım önlemler almaya hazırlanıyor. Bu önlemlerden biri de Türkiye genelinde bulunan ve ucuz ürün sattığı bilinen Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinin sayısını arttırmak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da geçtiğimiz günlerde tarım kredi kooperatifi satış mağazasına gitmiş ve ucuz alışveriş yapmıştı. Alışveriş sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk etapta Türkiye'de 1.000 kadar Tarım Kredi Kooperatifi marketinin kurulmasına yönelik talimat verdiklerini söylemişti.

Normal Market fiyatlarının neredeyse yarı fiyatına ürün satan Tarım Kredi marketleri sadece belirli illerde bulunuyor. Marketler direk üreticiden aldıkları ürünleri tüketiciye ulaştırıyor ve aracı olmadığı için ürün fiyatları daha düşük oluyor.

tarim-kredi-kooperatifi-marketleri-nerede-hangi-illerde-var-tarim-kredi-kooperatifi-marketleri-2

HANGİ İLLERDE TARIM KREDİ KOOPERATİFİ MARKETLERİ VAR?

Ekonomik alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar ise Tarım Kredi marketleri nerede sorusunun yanıtını araştırıyor. Türkiye'nin farklı il ve ilçelerinde Tarım Kredi marketleri bulunuyor. Marketlerin bulunduğu yerlere ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz: https://www.tarimkredi.org.tr/kurumsal/kooperatiflerimiz/

Gelişmelerden Haberdar Olun

@