Bayram öncesinde Tarım Kredi Kooperatifi marketleri yüzleri güldürdü. TMO tarafından son günlerde gelen zamlarla el yakan bir hale gelen yağlarda indirime gitti. İşte Tarım Kredi Kooperatifi’nin Ayçiçek yağında indirimi…

Tarım Kredi Kooperatifi’nden Ayçiçek yağında indirim! Bayram öncesi cepleri ferahlatıyor!

Herkes en uygun Ayçiçek yağının hangi markette satıldığını araştırırken Tarım Kredi Kooperatifi market zincirinden çok şaşırtıcı bir indirim duyurusu geldi. 1, 3, 5 litre Ayçiçek yağları fiyatları görenleri şok ediyor. Ramazan Bayramı öncesinde herkesin eli biraz rahatlıyor. Haberimiz üzerinden Ayçiçek yağı fiyatlarına dair detaylara ulaşabilirsiniz.

Ekonomik krizin pandemi döneminde artması, dolar kurunda yaşanan dalgalanmalar ve benzeri durumlar Ayçiçek yağı fiyatlarını da etkiledi. Ukrayna – Rusya savaşı da bu duruma etki etti. Ayçiçek yağı evimizde olmadan hemen hemen hiçbir yemeği yapamıyoruz. Bu yüzden hemen herkes Ayçiçek yağının fiyatlarına ilişkin fiyat düşüşlerini mercek altına almış durumda. Hükümetin marketi olarak bilinen Tarım Kredi Kooperatif marketleri de son dakika bombasını patlattı. Ayçiçek yağında 1, 3, 5 litrelerin hepsinde fiyatlar düştü. Tarım Kredi Kooperatifi’nin belirlediği Ayçiçek yağı fiyatları…

Türkiye’nin zincir marketleri arasında önde gelenlerden birisi olan Tarım Kredi marketleri aralıksız indirimler yapıyor. Ayçiçek yağı ve ette gözle şaşırtıcı indirimler yaptı. 400 gr. dana kuşbaşı 43,25 TL, %20 yağlı dana kıyma 41,25 TL, 400 gr. dana kuzu satır köfte ise 38,75 TL’den satışa sunuldu. Peki, TMO Ayçiçek fiyatı ne kadar?

Ülkemizin yerli marketi olarak kabul edilmiş Tarım Kredi Kooperatif marketi zincirinin Ayçiçek fiyatları;

·         TMO 5 litre Ayçiçek yağı: 129 TL

·         TMO 3 litre Ayçiçek yağı: 99 TL

·         TMO 1 litre Ayçiçek yağı: 27 TL

Gözden kaçırmayın

Yok Böyle Video! Melih Gökçek Konuştu Paylaşım Rekoru Geldi! Kahkaha Garantili Video! Yok Böyle Video! Melih Gökçek Konuştu Paylaşım Rekoru Geldi! Kahkaha Garantili Video!

tarim-kredi-kooperatifinden-aycicek-yaginda-indirim-bayram-oncesi-cepleri-ferahlatiyor

Tarım Kredi Kooperatif marketleri

İlk olarak 01 Mart 2017’de Ankara Bahçelievler’de açılışını yapan Tarım Kredi Kooperatifi market zinciri hızlı bir şekilde 1000 şubeye ulaşmıştır. TMO ortaklarından aldığı kaliteli ve doğal ürünleri kendi tesislerinde işleyip tüketicilere ulaştırmaktadır. Tüketicinin ve üreticinin hakkını korumaya, hem kaliteli hem doğal hem de ucuz ürün sunmaya gayret etmektedir. Diğer çiftçi kooperatiflerinin de ürünlerine yer vermeye özen göstermektedir.

Tüketicilerine bu hizmet anlayışıyla yurt genelinde ulaşmaya gayret eden Tarım Kredi Kooperatifleri 81 ile yayılmayı amaçlamaktadır. Şu an 74 ilde ve 381 ilçede tüketicilerine kaliteli, hesaplı ve doğal ürünler sunmaktadır. Atıştırmalıklar, bakliyatlar, baharatlar, yağlar, donmuş ürünler, içecek ve kahvaltılık ürünler, soslar, konserveler, kuruyemişler, farklı kahve çeşitleri, geleneksel organik ürünlere kadar mutfaklarınıza geniş bir çeşitlilik sunmaktadır.

Sunduğu kalite ve uygun fiyatlarla her geçen gün büyümeye devam etmiş ve bu sayede hedeflerine ulaşarak yurdun dört bir yanına dağılmaya başlamıştır. Birçok uygulama üzerinden eve satış imkanı da sunmaktadır.