Tarım Kredi Kooperatifi marketleri açıldığı günden bu yana vatandaşlara ekonomik ve Kaliteli alışveriş imkanı sağlamaya devam ediyor. Özellikle yaklaşan Mübarek Ramazan ayı öncesinde uygun fiyatlı alışveriş yapmak isteyenler Tarım Kredi marketin yolunu tutuyor. Gösterilen İlgiye karşılık olarak ekstra indirimler yapmayı sürdüren Market, Ramazan ayı öncesi cepleri şenlendirecek kampanyasını duyurdu. Tarım Kredi Kooperatifi marketlerde bir alana bir bedava kampanyası başladı.

Koronavirüs salgını yavaş yavaş etkisini kaybetmeye başladı ancak ekonomik kriz kapıya dayandı. Özellikle son dönemlerde artan fiyatlar vatandaşların cebini yapmaya devam ediyor. Ayçiçek yağı, süt ve süt ürünleri, un ve şeker gibi temel gıda ürünlerinde fiyatlar fahiş bir artış içine girdi. Bu nedenle vatandaşlar alışveriş yapmak da bile güçlük çekiyor, temel ihtiyaçlarını karşılayamıyor. Bu konuda peş peşe önlemler alan vatandaşlar ise Tarım Kredi marketlerin yolunu tutmaya başladı. Toprak Mahsulleri Ofisi bünyesinde açılan Tarım Kredi marketlerinde daha uygun fiyatlı temel Gıda ürünleri satılıyor. Üstelik Ramazan ayı öncesinde Tarım Kredi Kooperatif marketlerinden yepyeni indirim duyurusu geldi. Tarım Kredi Kooperatifi marketleri bir alana bir bedava kampanyası ile adeta vatandaşları çıldırtacak.

Tarım Kredi Market cepleri şenlendirecek! Ramazan öncesi 1 alana 1 bedava kampanyasını kaçırmayın, üzülürsünüz!

Yılbaşından bu yana yüksek çıkan enflasyon nedeniyle peş peşe zamlar açıklanıyor. Özellikle temel gıda ürünlerinde yaşanan fahiş fiyat artışı vatandaşın alım gücünü Günden güne düşürüyor. Sosyal medyada vatandaşlar zincir marketlere bu yönde tepki gösterse de el mahkum alışverişe de devam ediyor. Özellikle tepki çeken 5 büyük market aktüel ürünler kampanyaları ile fiyat indirimi yapsa da hala fiyatlar yüksek. Bu durumda da devreye Tarım Kredi Kooperatif marketleri girdi. Tarım Kredi Kooperatifi marketlere Ramazan ayı Öncesinde bir alana bir bedava ve ikinci ürüne %50 indirim kampanyası ile vatandaşlara rahat bir nefes aldıracak nokta Ramazan alışverişi yapmak isteyenler için bu indirimler kaçmaz. 30 Mart 2022 Tarım Kredi Market indirim kataloğu haberimizin devamında...

tarim-kredi-market-cepleri-senlendirecek-ramazan-oncesi-1-alana-1-bedava-kampanyasini-kacirmayin

Bir alana bir bedava kampanyası

2022 yılı zamlarla başladı zamlarla devam ediyor. Özellikle temel gıda ürünlerinde yaşanan fiyat artışı nedeniyle vatandaşların Alım gücü iyiden iyiye düşmüş durumda. Markete gitmek ihtiyaçları karşılamak adeta hayal gibi olurken bu konuda vatandaşların imdadına Tarım Kredi marketleri yetişiyor. Ramazan ayı öncesinde Tarım Kredi marketlerinde birçok temel gıda ürünlerinde neredeyse yarı fiyatına düşen ürünler bulunuyor. Aynı zamanda Tarım Kredi marketleri bir alana bir bedava kampanyaları ile de vatandaşların bütçesine hitap etmeyi sürdürüyor.

tarim-kredi-market-cepleri-senlendirecek-ramazan-oncesi-1-alana-1-bedava-kampanyasini-kacirmayin-2

Tarım Kredi Kooperatifi marketleri indirim kataloğu

Ramazan ayı adım adım yaklaşırken ne yapacağını kara kara düşünen vatandaşlara yine güzel haber Tarım Kredi Kooperatifi marketleri tarafından verildi. Ramazan öncesinde ekonomik alışveriş yapmak isteyenler için Marketin yeni indirim kampanyası kataloğu şöyle;

Bir alana bir bedava kampanyası

Sopha tatlı ekşi sos 280 gr 12.10 TL

Sopha sıracha sos 280 gr 13.55 TL

Sopha arabica sos 280 gr 10.70 TL

Sopha napoliten sos 280 gr 12.05 TL

Bisalt çankırı Kaya tuzu 500 gr 11.55 TL

Bisalt delice kaynak tuzu 500 gr 6.60 TL

Bisalt çankırı kaya tuzu 400 gr 14.00 TL

Bisalt delice kaya tuzu değirmen 350 gr 11.55 TL

Sopha barbekü sos 280 gr 11.50 TL

Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı! Jandarma Genel Komutanlığı, İş Arayanlara Kapılarını Açıyor: 29 İşçi Alımı Başvuruları Başladı!

2. ürüne %50 indirim

Beşler glütensiz burgu makarna 500 gr 14.65 TL

Beşler glütensiz kesme makarna 500 gr 14.65 TL

Tarım kredi salça cam pet 1650 gr 25.90 TL

Yayla haşlanmış bezelye 700 gr 10.95 TL

Yayla mercimekli bulgur pilavı 9.85 TL

Yayla nohutlu bulgur pilavı 9.85 TL

Yayla şehriyeli pirinç pilavı 9.30 TL

Glutensiz mısır irmiği 15.90 TL

Glutensiz pudra şekeri 10.70 TL

Glutensiz pirinç unu 15.90 TL