Tarım Kredi Markette indirim üstüne indirim yapılıyor. Fiyatlara baktığımızda Marketin kendi adıyla çıkardığı 2 kg toz şekerin 34 TL civarında satılıyor.

Tam almalık stok yapmalık... Tarım Kredi Markette poşetini alan koştu! 20 TL'ye düştü! İndirimi gelenek haline getirmiş olan marketlerin bu indirimlerini dört gözle bekleyen vatandaşlar bu kataloga bakarak alışveriş yapmaktadır. İndirimli ürünler birkaç gün önceden belli olduğu için müşteriler bu indirimlere göre markete gidecektir.

Fiyatlar Sevindirdi 

Bu ay ki indirimlere baktığımızda temel gıda ürünlerinin indirime girdiğini seviyoruz. Kış ayının yaklaştığı şu günlerde yapılan indirim birçok dar gelirli ailenin kış hazırlıklarını rahatça yapabilmesini sağlayacaktır. Fiyatlara baktığımızda Marketin kendi adıyla çıkardığı 2 kg toz şekerin 34 TL civarında fiyatlara satıldığını görüyoruz.

1 kg tereyağı ise 99 TL civarında fiyatlara satılıyor. Filiz çay çeşitlerinin fiyatı ise 70 TL’den başlıyor. ÇAYKUR’un çay çeşitleri ise 37 TL’den satılıyor.  Osmancık 1 kg pirinç 22 TL’den satılırken 5 kg ayçiçek yağı 135 TL’den satılıyor. Elit banyo sabunu çeşitleri ise 20 TL’den başlayan fiyatlarla satışta. 

Ayrıca Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde başka gıda ürünlerine de indirim geldi. Bu anlamda Gemlik Siyah Zeytin 49,90 TL’den satılıyor.  Tarım Marketlerde yumuşatıcılar 32,90 TL’den raflarda yerini aldı. Sleepy Extra Çocuk Bezi ise 79,95 TL’den, Torku Tereyağı 1kg 122,90 TL'den satılıyor. 


Tarım Kredi Ürünleri Bakkallarda da Satılacak 

Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde satılan temel ihtiyaç gıda ürünleri bazı bakkallarda da satılacak. Tarım Kredi Koperatifleri Genel Müdürü Hüseyin Aydın bu konuda açıklamalar yaptı. Türkiye'de indirim kampanyaları düzenleyerek fiyatların düşmesine katkı sağlamaya çalışan Tarım Kredi Marketler, bazı bölgeleri pilot bölgeler seçti ve bu illerde bakkallarda ürün satacağı belirtildi. 

Aşırı terleme nedir? Belirtileri nelerdir? Tedavisi var mıdır? Aşırı terleme nedir? Belirtileri nelerdir? Tedavisi var mıdır?

İller şu şekilde açıklandı:

Konya,

Ankara, 

Mersin, 

Adana, 

Antalya