Tarım kredi marketlerine Ramazan adeta bereketiyle gelmiş durumda. BİM-A101 ve ŞOK'un vatandaşlar yolunu unuttular. ayçiçek yağı, bulgur, çorba, tuvalet kağıdı, çay, şeker ve tuz gibi temel ihtiyaç ürünleri dev indirime girdi.

Ramazan ayı adeta bereketiyle geldi. Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirim üstine indirim yapıyor. Yüksek çıkan enflasyon oranlarına inat bir şekilde gelen indirimler vatandaşları ise oldukça mest ediyor. KDV indirimini ilk uygulayan marketler bağlamında olan Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, şimdilere temel ihtiyaç maddeleri nin yanında manav kısmında da şoke eden etiketler var. Milyonlarca gereksinim sahibi aile, yerli üretim olan esas besin ürünlerine en makul fiyatlarla ulaşabiliyorlar. Şimdilerde Tarım Kredi Kooperatif Marketleri doğrultusundan milyonlarca vatandaşı sevindirecek bir haber daha geldi.

Tarım Kredi Kooperatif Market İndirimli ürünler 

Son zamanlarda enflasyon farklarına inat çoğu üründe indirim yapıldığını aktaran Tarım Kredi Kooperatif Market, vatan çapında makul fiyatlarla sunulacak mamüllerin listesini de açıkladı. Söz hususu fırsat haberinde olabildiğince makul fiyatlara çekilen meyve ve sebze mamülleri ilgi çekerken ülkemiz çapındaki marketlerde nohut, pirinç ve bulgur gibi esas besin mamüllerine de günlük indirimler uygulanmaya başlandı.

Devlet doğrultusundan oluşturulan KVD indirimleri, bütün marketlerde cazip fiyatların meydana çıkmasına sebep oluyor. Yerli üretime verilen destekle tanınan Tarım Kredi Kooperatif Market Zincirlerinde ayçiçek yağı, bulgur, çorba, tuvalet kağıdı, çay, şeker ve tuz gibi mamüller de kişilere en makul fiyatlarla sunulacak. Şimdilerde milyonlarca vatandaş, ev gereksinimlerini makul fiyatlarla karşılayabilmek amacıyla Tarım Kredi Kooperatif Marketlerine akın etmeye hazırlanıyor. 

Tarım Kredi Kooperatif Marketler Yeni Fiyat Listesi!

5 KG Pilavlık Bulgur 82.10 Lira'dan satılıyor

5 LT Tarım Kredi Ayçiçek Yağı 209.10 Lira'dan satılıyor

1 KG Tarım Kredi Akkuş Fasulye 58.04 Lira 'dan satılıyor

1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı! 1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı!

Salatalık 12.80 Lira'dan satılıyor

Portakal 6.15 Lira'dan satılıyor

Limon 6.10 Lira'dan satılıyor

Havuç 4.3 Lira'dan satılıyor

Tatlı Toz Biber 7.20 Lira'dan satılıyor

700 GR Domates Salçası 8 Lira'dan satılıyor

Tarım kredi marketleri tarafından indirim açıklaması 

TMO marka mamüller ile alakalı açıklama yapan TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal, ayçiçek yağı fiyatlarındaki indirimi de müjdeledi!

TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal; "Bu mamüllerin fiyatının uygun bulunduğu tüketiciler doğrultusundan değerlendiriliyor ve şunlar yoğun rağbet görüyor. TMO olarak ayçiçeği yağı satışı da yapıyoruz.

Böylece yurttaşların uygun fiyatlarla bu mamüllere erişme imkanını sağlamış oluyoruz. Hububat, pirinç ve bakliyat mamüllerinde rastgele bir arz eksikliği söz hususu değil. Hem stoklar yeterli hem de besin üretimi ve akışında, tüketiciye ulaşmasında daralma yok. TMO'nun müdahaleleriyle bu mamüllerin fiyatları uygun civarda tutulmuştur" ifadeleriyle indirimin sinyalini vermişti.