Tarım Kredi Marketleri ürünlerinde fiyatlara zam gelmeyeceği öğrenildi. Ramazan Ayı boyunca geçerli olan kampanyada, gıda ürünleri başta olmak üzere pek çok kategoride ürün fiyatları sabit kalacak.

Ramazan Ayı boyunca geçerli olan kampanya ile birlikte ürünlerin fiyatlarında zam uygulanmayacak. Tarım Kredi marketleri üzerinden alışveriş yapacak olanlar bu habere çok sevindi. Peki hangi ürünler uygun fiyata satılıyor? Gıda ürünleri başta olmak üzere genel olarak düşük fiyat politikasını sürdüren market, bu yönde önemli adımlar atıyor.

Ramazan Ayında Ürünlere Zam Yapılmayacak!

Tarım Kredi Marketleri, almış olduğu karari le pek çok üründe zam yapmayacağını duyurdu. 900 üründe fiyat artışı olmayacak ve bu durum müşterileri yakından ilgilendiriyor. Çünkü fiyatların sabit kalması demek olası bir zammın da önüne geçilmesi anlamına geliyor.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Hangi Ürünlerde Fiyat Değişmedi?

Marketteki ürünlere dair detaylar ve çok daha fazlası açığa çıkıyor. pirinç, nohut, fasulye, mercimek, ayçiçeği yağı, salça, zeytin, çay, şeker gibi temel gıda ürünleri başta olmak üzere kırmızı et fiyatlarında değişiklik yapılmayacak. Zamlanmayan bu ürünleri sizler de satın alabileceksiniz.