Tarım Kredi Marketleri yine yapılmayanı yaptı. Bu hafta inanılmaz bir indirime gitti. 1 litre tam yağlı süt 14 TL, Yarım yağlı 1 litre süt ise 13 TL.

Kapanın elinde kalıyor. Tarım Kredi Marketlerine indirim talimatı bugün geldi! Fiyatı 13 TL'ye düştü! Bu yıl artan fiyatlar birçok dar gelirlinin boynunu bükmüştü. İnsanlar endişeli bir şekilde nasıl ilerleyen ayları çıkaracaklarını düşünüyordu. Neyse ki devletin bu duruma el koyması uzun sürmedi. Fiyatlarını her geçen gün artıran marketlere inat Tarım Kredi Marketlerine indirim yapması talimatı verildi.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Kahvaltılık Ürünlerde İndirim Var

Güzel bir kahvaltı için seçebileceğiniz birçok üründe bu ay içinde indirime girdi. Markanın taze kaşarı 100 TL’den satılıyor. Torku süzme peynir ise 28 TL’den satışta. Reçel çeşitleri ise 20 TL’den satılıyor.

Marmara zeytinin yarım kilogramlık paketleri ise 30 TL’den satılıyor. Yine markanın farklı peynirlerinin 25 gr. paketleri 25 TL’den raflarda yerini aldı. Sütaş markasının ürünlerinde de bu hafta indirim var.

1 litre tam yağlı süt 14 TL iken yarım yağlı 1 litre süt ise 13 TL’den satılıyor. Torku açık kangal sucuk kg fiyatı ise 150 TL’ye satılıyor.

ilan365.net özel haber