Tarkan Kime Hayran Olduğunu Açıkladı!

Megastar Tarkan kızı Liya ile yaptığı paylaşımda hayran olduğu ismi açıkladı! İşte Tarkan'ın kitaplarını elinden bırakmadığı o isim!

Magazin 04.07.2021 - 20:11 04.07.2021 - 20:12 Ece Sahan

Türkiye'nin yıldızı Tarkan artık bir baba. Bir zamanlar genç kızları kadınları peşinden koşturan yıldız şimdilerde elini eteğini ortamlardan çeken örnek bir aile babası.

Tarkan şimdilerde sık sık sosyal medyadan kızı ile paylaşım yapıyor. Doğaya duyarlılığı ile bilinen Tarkan sosyal medya hesabından sık sık toplumsal olayları da paylaşmayı ihmal etmiyor.

Tarkan şimdilerde ise çoğunlukla kızı ile ilgileniyor. Kızı ile yaptığı paylaşımlar ilgi gören Tarkan son paylaşımında okduğu kitapları paylaştı.

Tarkan kızı Liya ile ellerinde kitaplarla fotoğrafını paylaştı. Megastar paylaştığı fotoğrafa şu satırları yazdı;

"Baba kız kitap okuduk bugün:) Çok keyifliydi, çok tatlıydı.. Ben kitap okumaya başladığımda Liya’da hemen bir kitap alıp yanıma geliyor :) Birlikte okuyoruz. Ailece de yapıyoruz bunu hep. Çocuklara okuma alışkanlığını erken yaşlarda aşılamak lazım. En iyi yöntem de onun bizim okuduğumuzu görmesi oluyor. Örnek alıyor, taklit ediyor. 

Bu arada sıkı bir Doğan Cüceloğlu hayranıyım. Nurlar içinde yatsın.Ne kıymetli bir insandı, ne özel bir ruhtu. Öğretileriye hep ışık tutacak yolumuza ve kalbimizde yaşamaya devam edecek. Yeni başladığım “İçimizdeki çocuk” kitabını herkese, özellikle anne babalara tavsiye ederim. Ayrıca @dogancucelogluofficial ’ı takip etmenizi de tavsiye ederim"

Gelişmelerden Haberdar Olun

@