Kartal Tibet filmleri? Kartal Tibet oynadığı ünlü filmler? Kartal Tibet senaryosunu yazdığı filmler hangileri? Kartal Tibet yönettiği filmler hangileri? İşte Kartal Tibet'in verdiği son röportaj!

images-1Yeşilçam'ın efsane aktörü Kartal Tibet hayata gözlerini yumdu. Kartal Tibet'in ölümü sevenleri kahretti!

Jön olması ile tanınan Kartal Tibet aslında pek çok ünlü filmin senaryosunu yazdı ve yönetmenliğini yaptı.

Kartal Tibet  verdiği bir röportajda hem duygu dolu sözler sar etmiş hem de Yeşilçam'ın efsanelerinde dair pek çok anı anlatmıştı.

Kartal Tibet oyunculuğu bırakıp kamera arkasına neden geçtiğini şöyle anlatmıştı;

"Tiyatroda yönetmenlik de yapıyordum. Sinemada da gerçek yaratıcılığın yönetmenlik olduğunu gördüm. Ertem Ağabey’den etkilenmemek imkansızdı. Onun ssistanlığını yaptım, her boş vaktimde onu gözlemledim. Şans kadar yetenek ve istek de önemli"

"ARTIK KLAVYE BAŞINDA İNANILMAZ BİR KÖTÜLÜĞE BÜRÜNÜYORLAR"

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Kartal Tibet sosyal medya için ise insanların klavye başına geçtiğinde inanılmaz ve anlamlandırılamaz bir kötülüğe büründüğünü söylemiş ve bu nedenle sosyal medyayı pek görmek istemediğini söylemişti.

Kartal Tibet, Türk sinema tarihinin önemli film ve dizilerinden olan aralarında Zübük, Tosun Paşa, Sultan, Gırgıriye, Bizim Aile, Yasemince, Süper Baba, Emret Komutanım, Şabaniye, Davaro, Deli Deli Küpeli, Şen Dul Şaban, Gol Kralı gibi yapımların bulunduğu pek çok işe yönetmenlik ve senarist olarak imza atmıştır.

KIvanç Tatlıtuğ'un da ilk film denmesi olan Amerikalılar Karadeniz'de adlı filmde Kartal Tibet ile çalışmıştı..