Megastar Tarkan'ın Geççek şarkısı çıktığı gibi sözleri ve klibiyle politik göndermelere yorulmuş ve gündem olmuştu. Tarkan bugün çıkardığı yeni şarkısı Son Durak yine Twitter'da gündem oldu!

Farah Zeynep Abdullah Hakkında Hapis İstemi! Yakalama Kararı Çıktı! 2 Yıl 4 Ay Yatacak! Farah Zeynep Abdullah Hakkında Hapis İstemi! Yakalama Kararı Çıktı! 2 Yıl 4 Ay Yatacak!

Megastar Tarkan'ın yeni şarkısı Son Durak çıktı! Tarkan'ın sosyal medya hesabından paylaştığı yeni şarkısı kısa sürede ülke gündemine girdi..

Ünlü sanatçı Tarkan, geçtiğimiz şubat ve temmuz aylarında Geççek ve Yap Bi Güzellik adlı şarkılarını duyurmuştu. Özellikle Geççek şarkısı adete seçim şarkısı olarak gündeme oturmuştu.

Geçtiğimiz haftalarda Kasım ayında yeni bir parça daha yayımlanacağını duyuran ünlü sanatçı şarkının ismiyle yine gündem olmuş ve seçime yorumlanmıştı. Megstarın yeni şarkısı Son Durak bugün YouTube hesabından paylaşıldı.

Tarkan'ın Son Durak adlı yeni şarkısı yayınlanır yayınlanmaz Twitter'da gündem olmayı başardı. Yapımcılığını Doğan Music Company’nin üstlendiği yeni şarkının sözleri de Tarkan’a ait.

Son Durak şarkısı yayınlanır yayınlanmaz Twitter'da gündem oldu. Tarkan'ın Son Durak şarkısı hareketli bir parça olarak beklenirken slow olarak çıkması bazı kullanıcılarda hayal kırıklığı yaratsa da şarkı gene olarak yine beğenildi.