Megastar Tarkan'ın son şarkısı "Geççek" sosyal medyaya ve gündeme bomba gibi düştü. Muhalefet şarkıyı sahiplenirken iktidara yakın olan gazeteciler ise bu konuda tepkilerini peş peşe dile getirdi. Peki, Tarkan'a soruşturma açılacak mı?

Megastar Tarkan, günlerde duyurusunu yaptığı yeni şarkısını dün mayınladı. Tarkan'ın "Geççek" Şarkısı gündemi çalkalarken gazeteciler şarkı ile ilgili yorumlarını canlı yayında dile getirdi. Muhalefete yakın olan gazeteciler şarkıyı sahiplendi ancak iktidara yakın olan gazeteciler ise dikkat çekici yorumlar yaptı. Metin Özkan ve Murat Özer yaptıkları yorumlarla sosyal medyanın da gündemine oturdu. Metin Özer canlı yayında  'Yakalarsam muck muck' sözleri ile tepki çekti.

Tarkan'ın yeni şarkısı 'Geççek' Sosyal medyada Dünden bu yana en çok Konuşulanlar arasında olmaya devam ediyor. Tarkan’ın şarkısı ile birlikte hükümeti Hedef aldığı iddia edilirken muhalefet ise şarkıyı sahiplenmesi ile dikkat çekti. Dün yayınlanan şarkı sosyal medyayı çalkalarken kısa süre içerisinde TV 100 ekranlarında gazeteci Erdoğan Aktaş moderatörlüğünde yayınlanan Sağlı sollu programında da şarkı masaya yatırıldı. Tarkan'ın Bu şarkısı ile ilgili yorum yapan MHP'li Metin Özkan, “Geççek şarkısını Tarkan’a HDP 'sufle' verdi” dedi.

Emekli maaş zamları ile ilgili yeni gelişme yaşandı! Emekli maaş zamları ile ilgili yeni gelişme yaşandı!

Tarkan hakkında soruşturma açılacak mı?

Tarkan'ın bu şarkısı ile ilgili çok büyük tepki gösteren Metin Özkan, açıklamasının devamında “Tarkan’a ‘Yakalarsam muck muck’ sözlerini de hatırlar” ifadelerini kullandı. Özkan'ın bu sözleri sonrasında sosyal medyada Tarkan'ın soruşturma açılacak mı sorusuna yanıt aranmaya başlandı.

tarkana-sorusturma-acilacak-mi-muhalefet-sarkiyi-sahiplendi-iktidar-kanadindan-tepki-var-2

Murat Özer’den bomba İddia

Canlı yayında in önemli açıklamalarda bulunan Diriliş postası yazarı Murat Özer ise Tarkan'ın bu şarkısının CHP tarafından sipariş edildiğini öne sürdü notla Bu sırada araya giren Erdoğan Aktaş konu hakkında bilgi olup olmadığını sordu. Murat Özer, söz konusu iddiaları ile ilgili olarak CHP’lilerin şarkıyı paylaşmasını dayanak gösterdi. Bu sırada stüdyoda bulunan diğer konuklar Barış Yarkadaş ve Gürkan Hacır kahkahalarla güldü mü Hatta