Haziran'ın başlaması ise İlayda Alişan ve Burak Yörük'ün başarılı performansı ile ekranlara gelen Seversin dizisinin sosyal medyada da fazlası ile desteklendiği bilinirken reytinglere yenik düşmesi tepki çekiyordu.

Son yıllardaki reyting sonuçları tartışılmaya devam ederken özellikle sosyo ekonomisi yüksek AB gurbundan çıkan sonuçlar oldukça kafa karıştırıcı ve şüphe uyandırıcı olmaya devam ediyor.

Televizyon izlemeyen evlerde reyting cihazı takılıp bu yaz adeta kıyım yapıldığı söylenirken AB grubunda tarihi provake Osmanlı dizilerinin rekor kırıcı oranlarla birinci olması hiç kimseye inandırıcı gelmiyor.

Özellikle AB grubun neye göre seçildiği merak konusu olmaya devam ederken, dizi kıyımları da maalesef bu reyting sisteminde devam ediyor.

İşte bu reyting sisteminin dikkat çektiği bir dizi de Seversin oldu.

Seversin dizisi nerede çekiliyor? Seversin dizisinin konusu nedir, oyunları kimler? - Haberler

İlk altı bölümde düzenli bir şekilde reytingleri düştüğü görülen Seversin dizisinin yedinci bölümü de reyting kurbanı oldu.

Yedinci bölümüyle tüm kişiler kategorisinde dördüncülük elde eden Seversin, AB’de altıncı ve ABC1’de de beşinci oldu.

Ah Belinda Filminin Konusu Nedir? Neslihan Atagül’den Muhteşem Performans… Ah Belinda Filminin Konusu Nedir? Neslihan Atagül’den Muhteşem Performans…

İlayda Alişan'ın sevimliliği ve Burak Yörük'ün başarılı oyunculuğunun, alışılmışın dışında eğlenceli bir hikayede buluştuğu dizi, son zamanların en başarılı romantik komedi dizisi Afilli Aşk'ın da yerini doldurmuştu ki maalesef reyting kurbanı olarak final yapılması an meselesi oldu.

Kanalın final kararını durdurması için, özellikle romantik komedi hikayelerinin yurt dışı satışlarının iyi olmasına ve bu arada da Seversin dizisinin de Burak Yörük ile yurtdışında da ilgi görmesine bel başlanmış durumda.

Seversin Dizi Kıyafetleri Oyuncuların Giydiği Elbise Markaları

Seversin dizisi yaz döneminde gülüp eğlenilebilen ender dizilerdenken yayından kaldırılması veya erken final kararı birçok kişiyi üzecek görülüyor.

“O kadar çok gülüyorum ki, uzun zamandır izlediğim en iyi yaz dizisi” şeklindeki yorumların yağdığı dizinin akibeti merak konusu.

Ancak televizyon ekranlarında tek rakibi TRT1'in Balkan Ninnisi iken ve aynı günde de yer almazken insanların eğlenebildiği Seversin'in bitmemesi için dualar başladı bile. Zira aksi halde tek eğlenilen dizi Balkan Ninnisi kalacak.

Bu kadar kaliteli dizi zor bulunurken umarız haksızlık etmezler...

Seversin dizisi nerede, hangi şehirde çekiliyor? Seversin dizisi konusu ve oyuncuları kim?