Otomobil satın alma hayalleri kuranlar için bankadan gelen taşıt kredisi haberi sevindirdi. Çünkü faiz oranı diğer bankalara oranla daha düşük ve sabit faiz olarak karşımıza çıkıyor. Bankadan kredi çekmeyi planlıyorsanız işte detaylar...

QNB Finansbank, taşıt kredisi arayanlara özel fırsatlar sunuyor. Gelen son bilgi ile birlikte taşıt kredisinde merak edilenler yanıt bulacak. Satın alacağınız araca göre sağlanacak finansman desteğinin değişkenlik göstereceğini belirtelim. Çekeceğiniz kredi tutarı araç ile bağlantılı şekilde ilerliyor.

Taşıt Kredisinde Faiz Yüzde Kaç?

Taşıt kredisi çekecekler, QNB Finansbank aracılığı ile kredi çekerler ise %2,97 faiz oranı üzerinden ödeme yapabilecek. Üstelik 48 aya kadar taksit imkanı sunuluyor. Bu gelişme neticesinde otomobil sahibi olmak isteyenlerin belirli şartları sağlaması lazım.

Aracın %70 Değeri Kadar Kredi!

400 bin TL'ye kadar olan otomobillerde, değerinin %70'i kadar finans sağlandığı bilinmekte. Bankanın bu kurala göre hareket etmesi gerekmektedir. Üstelik otomobil değeri arttıkça finans desteğinin düşmesi de olağan. Bu nedenle eğer araç kredisi çekecekseniz otomobilin değerine göre hareket etmelisiniz.

2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi! 2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi!

Otomobilsiz Kimse Kalmayacak

Otomobil fiyatlarından ötürü kredi ile araç satın almayı tercih edenler, uygun kredi paketlerini tercih edebilecek. QNB Finansbank güncel kredi başvurusu için mobil uygulamasını kullanabilir, banka şubelerine uğrayabilir veya dijital bankacılık sisteminden yararlanabilirsiniz. Bankanın sunduğu diğer kredi paketlerini de burada incelemeniz mümkündür. Taşıt kredisi faiz oranını uygun bulan pek çok müşterinin gerekli müracaat işlemlerini başlattığı bildiriliyor.