TBMM açıldı, hemen onay çıktı! Kamu bankaları hemen atağa geçti, 0,49 faizli, anında 50.000 TL veriliyor!

TBMM açıldı, hemen onay çıktı! Kamu bankaları hemen atağa geçti, 0,49 faizli, anında 50.000 TL veriliyor! Kimler başvuru yapabilir?

Ekonomi 01.10.2021 - 18:29 01.10.2021 - 18:29 Volkan Arık

TBMM açıldı, hemen onay çıktı! Kamu bankaları hemen atağa geçti, 0,49 faizli, anında 50.000 TL veriliyor! TBMM'nin bugün açılması ile birlikte müjdeli haber geldi. Çiftçilikle ve toprakla uğraşan milyonlarca vatandaşa düşük faizli kredi verilecek. Açıklamanın yapılması ile birlikte de kamu bankaları peş peşe yeni kredi kampanyası duyurularını mayınladı. Başvuru yapan herkes hemen bankalardan çiftçi destek kredisi alabilecek. Peki hangi bankalar çiftçi destek kredisi veriyor? Çiftçi destek kredisi başvuru şartları neler? 2021 çiftçi destek kredisi veren bankalar ve faiz oranları haberimizde…

Son dakika kredi haberi... Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin çalışmaya başlaması ile birlikte Çiftçilere ve toprakla uğraşan vatandaşlara Müjde gibi Haber geldi. Başvuru yapmaları halinde Çiftçilere çiftçi destek kredisi verilecek. Peki çiftçi destek kredisi nasıl alınır? Çiftçi destek kredisi veren bankalar hangileri 2021? şu anda milyonlarca Çiftçi ve toprakla uğraşan vatandaş bu sorunun yanıtını araştırmaya başladı. Başta kamu bankaları olmak üzere birçok özel bankada çiftçi destek kredisi vereceğini duyurdu. Yapı Kredi Bankası, Denizbank, TEB, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank başta olmak üzere bankalara başvuru yaparak hemen kredi onayı alabilirsiniz. Çiftçi destek kredisi faiz oranları ve başvuru koşulları haberimizde…

HALKBANK TARIM DESTEK KREDİSİ BAŞVURUSU

Çiftçilere tarım destek kredisi veren Halkbank 9 ayrı ürün sunuyor. Bu ürünler arasında kredi fırsatları olduğu gibi hibe desteği de bulunuyor. Halkbank tarım destek kredisi 48 aya varan vade seçenekleri ile sağlanıyor. Talep ettiğiniz tutarda Kredi notunuza göre belirlenen faiz oranları ile Halkbank'tan hemen tarım destek kredisi kullanabilirsiniz.

tbmm-acildi-hemen-onay-cikti-kamu-bankalari-hemen-ataga-gecti-049-faizli-aninda-50000-tl-veriliy-1

DENİZBANK TARIM KREDİSİ BAŞVURUSU

Tarımla ve çiftçilikle uğraşan vatandaşlara DenizBank'tan da kredi müjdesi geldi. DenizBank SMS ile kredi başvurusu yapan vatandaşlara 3 yıla Varan vade seçeneği ile 50.000 TL kredi sunuyor. DenizBank'ın kredi faiz oranları yine Kredi notunuz a göre farklılık gösteriyor. Başvuru yaparak hemen DenizBank'ın kampanyalı Kredi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi DenizBank şubeleri üzerinden de başvuru yapmak mümkün.

tbmm-acildi-hemen-onay-cikti-kamu-bankalari-hemen-ataga-gecti-049-faizli-aninda-50000-tl-veriliy-2

ZİRAAT BANKASI ÇİFTÇİ KREDİSİ BAŞVURUSU

Çiftçi ve tarımla uğraşan vatandaşlar için bir güzel haberdi Ziraat Bankası'ndan geldi. 50 bin TL'ye kadar olan tarımsal mekanizasyon aracı almak isteyen vatandaşlar Ziraat Bankası'na başvuru yaparak uzun vade seçenekleriyle kredi kullanabiliyor. Ziraat Bankası, aynı zamanda çiftçilerin ödemelerini hasat dönemine denk getirmesine de izin veriyor. Cumhurbaşkanı kararında yer alan kriterleri Taşıyan vatandaşlar hemen Ziraat Bankası tarımsal kredi başvurusu yapabiliyor.

tbmm-acildi-hemen-onay-cikti-kamu-bankalari-hemen-ataga-gecti-049-faizli-aninda-50000-tl-veriliy-3

BANKASI TARIMSAL İŞLETME KREDİSİ BAŞVURUSU

24 aya varan vade seçenekleri ile bitkisel üretim faaliyetlerinin finansı amacıyla kredi desteği veriyor. Tarımsal işletme kredisi başlığı ile yayınlanan kredi ürünü aynı zamanda esnek ve uygun geri ödeme koşulları ile sunuluyor. İş Bankası'nın tarım kredisi yanında seracılık işletme kredisi, orta vadeli tarım kredisi, sözleşmeli üretim kredisi gibi farklı seçenekleri de bulunuyor. Değişen taksit seçenekleri ve faiz oranları ile ilgili İş Bankasından bilgi almak mümkün. Başvuru işlemleri İş Bankası şubeleri ve mobil bankacılık aracılığı ile yapılabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@