TBMM Duyurdu, 10.000 TL Nakit İhtiyacı Olan Kişilere Kamu Bankaları 6 Ay Ertelemeli Kredi Verecek, Şart Yok

TBMM Sabah Duyurdu, 10.000 TL Nakit İhtiyacı Olanlara Kamu Bankaları 6 Ay Ertelemeli Kredi Verecek, Şart Yok. Bu şekilde sizlerde kamu bankalarından nakit alabileceksiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 22.07.2021 - 21:38 22.07.2021 - 21:38 Vural Pars

Son dakika haberine göre, başvuru yapacak olan kişilere 10.000 TL nakit ödemesi verilecek. TBMM'den de geçen bu karar ile bankalardan Ziraat bankası, Vakıfbank ve Halkbank destek ödemesi yapacak. Şartlar belli oldu. Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank ülkemizdeki önemli kamu bankalarından birisidir. Banka genellikle kredi başvurularında ilk tercih edilenlerden birileri olmuştur. Sizler de eğer kamu bankalarından kredi almak istiyorsanız diğer bankalarla karşılaştırma yaptığımız da daha düşük faizler de ihtiyaç kredisi alacağınızı görebilirsiniz.

Bu 3 bankanın son yaptığı kredi kampanyasında ise 10 bin TL kredi 6 ay ertelemeli olarak alabiliyorsunuz. Toplamda 36 ay vadeye kadar kredi başvurusu yapılabilmektedir. Başvuru yapacak olan kişilerin banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda hemen onay olabileceklerini söyleyebiliriz. 

Ziraat Bankası 10.000 TL 6 ay ertelemeli kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası 10.000 TL kredi başvurusu yapmak için banka şubelerini kullanabilirsiniz. Size en yakın banka şubesinden 10.000 TL kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Başvuru yaptığınız zaman çok fazla beklemeden hemen sonucu alabilir ve onaylanan kredinizi de yarım saat içinde hesabınıza atabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin emekli veya çalışan olması gerekiyor.

Çalışan kişilerin de en az 6 aylık sigortası olması gerekmektedir. Daha önce hiçbir bankadan kredi çekmediyseniz en az 6 aylık sigortanız varsa 10.000 TL Ziraat Bankası kredisi kullanabilirsiniz. Banka ayrıca internet bankacılığı üzerinden de kredi veriyor. Ziraat Bankası hesabınız varsa internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabilir onaylanan kredinizi hemen hesabı atabilirsiniz. Bu şekilde bankaya gitmeden de işlem yaparsınız.

Vakıfbank 10.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank üzerinden de 10 bin TL kredi başvurusu yapmanız mümkün. 10.000 TL kredi aldığınızda en fazla 36 ay vade yapabiliyor ve ilk taksit ödemenizi 6 ay ertelemeli olarak yapabiliyorsunuz.

Vakıfbank 10.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere uygun faiz oranları ile birlikte hemen işlem yapılacaktır. Size en yakın Vakıfbank şubesine kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı üzerinden de 10 bin TL'ye kadar hızlı kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz.

tbmm-sabah-duyurdu-10000-tl-nakit-ihtiyaci-olanlara-kamu-bankalari-6-ay-ertelemeli-kredi-verecek1

Halkbank 10.000 TL 6 ay ertelemeli kredi başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank üzerinden de 10.000 TL ve 6 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınız zaman banka sizin sigorta durumunuza bakacaktır. Çalışan durumda olmanız durumunda, 6 aylık sigortanız varsa krediyi hemen kullanabilirsiniz. Emekli olmanız durumunda da maaşınızı Halk Bankası'na taşırsanız, 10.000 TL ve üzerinde 6 ay ertelemeli Kredi almanız mümkündür. Halk Bankası internet sitesi üzerinden, SMS üzerinden ve internet bankacılığı kullanan müşterilerine de online olarak internet bankacılığı kredisi vermektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin şahsen müracaat yapmaları gerekiyor. Aldığınız tüm krediler de en fazla 36 ay vade yapabiliyorsunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@