Kredi kartı borç kapatma kredisi alacaksanız belirli şartları da uygun olmanız gerekiyor. Eğer icralık ve avukatlık duruma düştüyseniz bu şekilde kredi kartı borç kapatma kredisi alamazsınız. Kredi kartı borçlarının güncel olması gerekiyor. Eğer borçlar çok yükseldiyse bankalar sizlere bu kredileri vermektedir. Kredi başvurusu yaptığınız zaman bankalar sizin kredi notunuza bakacaktır. Eğer kredi notunuz düşük ise onay alamazsınız. Şimdi sizlere hangi bankalar üzerinden hızlı bir şekilde kredi alabileceğimi sizden bahsedelim.

Denizbank kredi kartı borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden kredi kartı borç kapatma kredisi alabiliyorsunuz. Eğer bu bankada bir kredi kartınız varsa daha düşük faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. Eğer diğer bankadaki tüm kart borçlarınızı da kapatmak istiyorsanız sizlere Denizbank 100 bin TL'ye kadar işlem yapılacaktır.

Özellikle emekli olan kişiler emekli maaşlarını bu bankaya taşıdıktan sonra kredi kullanabilmektedirler. Kredi kullanmak isteyen kişiler emekli olmaları durumunda bankaya maaş taşıyarak düşük kredi notu olsa bile onay alabiliyor.

Size en yakın DenizBank şubesine giderek borç kapatma kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka 36 ay vadeye kadar en yüksek kredi verecektir. Eğer çok borcunuz varsa ve tüm borçlarınızı kapatmak istiyorsanız 100.000 TL üzerinde olan krediler içinde banka ipotek karşılığı kredi imkanı sağlıyor.

tbmm-duyurusu-banka-borclari-olanlarin-borclari-bitiyor-kapatiliyor-destek-var1

Ziraat Bankası kredi kartı borç kapatma kredisi

Ülkemizde kamu Bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası üzerinden de borç kapatma kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Ziraat Bankası kredi kartı borç kapatma kredisi müşterilerine belirli şartlara göre verilmektedir. Sadece kredi kartı borcu kapatmak istiyorsanız 50.000 TL'ye kadar işlem yapabiliyorsunuz.

3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak alacağınız bu krediler de banka sizin Kredi politikasına göre onay vererek işlem yapacaktır. Çalışan müşterilerin en az 6 aydır aynı iş yerlerinde çalışıyor olması gerekmektedir. Emekli olan kişilerde bu bankadan emekli maaşı alırsa daha yüksek limitler de kredi kullanabiliyor.

Şekerbank kredi kartı borç kapatma kredisi

Şekerbank üzerinden kredi kartı borç kapatma kredisi alabiliyorsunuz. Banka şubelerine giderek kimlik gelir belgeniz ve borçlu olduğumuz kredi kartlarının limitlerini yazarak banka müşteri temsilcisine vermeniz yeterli.

Banka kredi değerlendirmesini yapacak ve sizlere hemen kredi kartı borç transfer kredisi için işleme sokacaktır. Kredilerde üst limit yoktur. Kredi kartları borçlarınızı kapandıktan sonra eğer üstüne ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ayrıca bir kredi başvurusu yapmanız gerekiyor.

Emekli maaşınızı bu bankaya taşıyarak daha yüksek limitler de kredi kullanabilirsiniz. Çalışan kişilerin de çalışma maaşları en az üç aydır aynı iş yerinde olması gerekiyor. Şekerbank kredi kartı borç kapatma kredisi 3 ay ertelemeli ve toplamda da 36 ay vadeli olarak verilmektedir.