TBMM Geçti! Emekliye Ek Ödeme Verileceği Açıklandı! 40.000 TL Ödeme Bugün Başladı

Emekli maaş hesapları üzerinden 40000 TL'ye kadar ödeme olabileceğiniz kampanya başladı. Devlet destekli olarak verilecek ve sadece kamu bankaları ile birlikte bazı özel bankaların başlatmış olduğu kampanyada, emekli maaşlarını kendi bankalarından alan vatandaşları öncelik tanınarak ihtiyaç kredisi ödemesi verilecek. 

Emekli olan kişiler için başlatılan bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere uygun faizlerle ödemeler hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. 40000 TL kadar emekli maaş alan tüm vatandaşlar için başlatılan kampanyada uygun faizlerle kredi kullanacak olan kişilerin emekli maaş hesapları üzerinden işlemleri gerçekleştirilmeleri halinde kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde verilecek. 

BAŞVURU

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsunuz, maaş müşterisi olmanız durumunda, şubelere gitmeden internet sitesine girebilir ve buradan internet şubesine geçiş yaparak, kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğu kampanyada 40000 TL 36 ay vadeli düşük faizlerle ödeme yapmaktadır. 

3 Kamu Bankası haricinde kredi başvurularınızı yapabileceğiniz, Garanti Bankası üzerinden de işlemlerinizi dilediğiniz zaman yapabiliyorsunuz. Garanti Bankası üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hesabı ile başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz kredilerde sizlere en düşük faiz oranlarından yararlandırarak daha yüksek limitlerde kredi kullanmanıza olanak sağlanacaktır. 

Cumhurbaşkanı Duyurdu: 8000 TL'ye Kadar Nakit Ödeme! TC Vatandaşları ve Emekliler Alacak Cumhurbaşkanı Duyurdu: 8000 TL'ye Kadar Nakit Ödeme! TC Vatandaşları ve Emekliler Alacak

Emekli maaşını PTT de alan vatandaşlar da PTT üzerinden emekli kredisi kullanabilir. Emekli maaşını PTT üzerinden alan tüm vatandaşlar, uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir. Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, uygun faizlerle ödeme alabilirsiniz.