TBMM Geçti! Nakit İsteyenlere Hemen Ödemeli 25.000 TL Verilecek!

Meclis onayından geçen ve ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara 25000 TL'ye kadar ödeme verecek olan bankalar listesi yayınlandı. 

  1. Ziraat Bankası
  2. Vakıfbank
  3. Halkbank 
  4. PTT
  5. İş Bankası

Kamu bankalarını kamu destekli bankalar tarafından verilecek olan ve 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere özellikle bayram için verilecek olan bu kredilerde 3 ay ertelemeli olarak işlem yapılmaktadır. Başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, ilk taksit ödeme, bugüne 90 gün ertelemeli olarak kredi kullanabiliyor. 

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda emekli maaşları bu banka üzerinden alınması gerekmektedir. Aynı şartlar, VakıfBank Halkbank, içinde geçerli olmaktadır. 

O banka emekliye para YAĞDIRIYOR! Karşılıksız 10.000 TL ödeme IBAN’A yatacak O banka emekliye para YAĞDIRIYOR! Karşılıksız 10.000 TL ödeme IBAN’A yatacak

Ptt üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve kredi onayı almak istiyorsanız, banka kredi puanınız düşük olsa bile PTT yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı 30 50 numarasına göndererek, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanız mümkündür. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, en yakın PTT şubelerine giderek de kredi başvurusunda bulunabiliyor. 

İş bankası müşterisi olan kişiler iş cep uygulaması üzerinden 7 gün 24 saat, kredi başvurusunda bulunabilir ve ihtiyaç kredisi alabilirler.