TBMM Geçti ve onaylandı! Pazartesi sonrasında emekli olan kişilerin hesaplarında olacak!

Emekli maaşı alan vatandaşlar için verilecek olan devlet destekli kampanyalarıyla ilgili doğru bir haber paylaşıldı. Emekli maaş alan vatandaşlar için yapılan kampanyada 36 ay vadeli kredi kullanacak olan kişilere 50000 TL'ye kadar kamu bankaları üzerinden destek kredileri devlet destekli verilecek. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası başta olmak üzere, VakıfBank Halkbank gibi kamu bankaları üzerinde olan tüm vatandaşların daha önce bankalar üzerinden kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapmış olmaları durumunda gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi alabileceğini söyleyebiliriz. 

BAŞVURU

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, emekli maaş hesapları üzerinden devlet destekli kredi kampanyasına katılabiliyor. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, emekli maaş hesapları üzerinden işlemlerini banka şubesinden banka, internetten bankacılığı uygulamaları üzerinden yapabilir. 

36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verecek olan emekli, bankaları kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi ödemesi veriyor. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, hesabı olan vatandaşlar, banka müşterisi olması durumunda, ayrıca mobil uygulamaları üzerinden kredi kullanabilir.