TC kimliğiniz ile yapacağınız kredi başvuruları kabul ediliyor. Üstelik 3000 TL kredi çekmek ve yüksek vade ile ödemek sizin elinizde. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve PTT üzerinden kredi işlemlerini başlatabilirsiniz. Son dakika gelişmeleriyle birlikte kredi hakkındaki güncel detaylar paylaşıldı.

İhtiyaç kredisi ihtiyacınız var ise sizler de başvuru yapabilirsiniz. TC'nizin son hanesine dikkat edin. Kimliğiniz ile yapacağınız başvuru ile sizler de gönül rahatlığı ile kredi çekebiliyorsunuz. Üstelik yüksek vadeli ve düşük faizli olması nedeniyle de rahatlıkla ödeme planı oluşturmak mümkün. Peki hangi bankalar üzerinden TC kimlik ile kredi çekilebiliyor? Bu konuda sizlere detayları aktarıyoruz.

TC Kimlik ile Kredi Veren Bankalar

TC kimlik ile kredi vermekte olan bankalar arasında Vakıfbank, Halkbankası, Ziraat Bankası ve PTT gösterilmekte. Dolayısıyla kimlik ile başvuru yapıldığı vakit kısa süre içerisinde kredi tarafınıza iletilecektir. Devlet bankaları aracılığı ile bunu sağlamanız daha da kolay. 

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

PTT SMS ile Kredi Başvurusu

PTT'de ise şubeye gelmeden SMS ile kredi çekebiliyorsunuz. Bunun için PTT yazıp TC kimlik numaranız ile 3050'ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. PTT'nin sağladığı bu imkan büyük dikkat çekmekte. İhtiyaç kredinize anında ulaşmak sizin elinizde. Dolayısıyla PTT'deki kredi fırsatı ve dahasına erişmek adına hem SMS hem mobil uygulama hem de şubelerden bilgi almak mümkündür. 

paradddf