Bankalardan 6.500 TL Müjdesi Geldi... Bankalar, müşteri kazanmak için birçok kampanya düzenliyor. Yarış halinde olan bu promosyonlar, birçok kişiye avantaj sağlıyor.

Bankaların yaptıkları kampanyaları takip etmek, günümüzde alışkanlık haline geldi. Çünkü bu kampanyalar, ilaç gibi geliyor. Bu kampanyalar içerisinde faizsiz kredilerde yer alıyor.

Birçok banka yeni bir duyuruda bulundu. Sadece TC Kimlik numarası ile 6.500 TL ihtiyaç kredi vereceğini açıkladı. Bu kredi, 36 ay vade ile veriliyor. Başvuru olumlu sonuçlandığında ise nakit çekim yapılabiliyor.

Başvuru İçin Şubeye Gitmeye Gerek Yok

 6.500 TL ihtiyaç kredisi, sadece kamu bankalarını kapsamıyor. Birçok özel banka da bu avantajı sunuyor. Başvuru yapmak için ise banka şubelerine gitmeye gerek yok. İhtiyaç kredi başvurulacak bankasının, uygulamasını indirmek yeterli. Uygulamadan sadece kimlik numarası ile kolaylıkla başvuru yapılabiliyor.

Başvurunun değerlendirme süresi, uzun sürmüyor. Kısa sürede hatta gün içerisinde uygulama bildirimi ya da kayıtlı telefon numarasına SMS olarak cevap veriliyor.

Başvurunun olumlu olması durumunda talep edilen tutar, hesaba tanımlanıyor. Dijital olarak harcanabileceği gibi ATM’lerden nakit olarak çekilebiliyor.

tc-kimlik-kartiniz-ile-6500-tl-odeme-verilmeye-baslandi-son-dakika

6.500 TL Veren Bankalar

6.500 TL veren birçok banka bulunuyor. Bu bankalar arasında Akbank, ING Bank, Nkolay, Denizbank, Enpara ve TEB yer alıyor. Tutar aynı olsa da bankaların şartları ve faizleri arasında değişkenlik olabiliyor. Aynı olan tek şey ise 36 ay vade olması.

Uzmanlar, tercih edilecek bankada faiz oranlarının göz ardı edilmemesini öneriyor. Ayrıca maaş alınan bankanın seçilmesi de tavsiyeler arasında yer alıyor.

krediler-323-4

Akbank bu kampanyaya %2,20 oranında faiz uyguluyor. 6.500 TL kredi, faizle beraber 10.182,70 TL olarak ödeniyor. Aylık ödenecek tutar ise 281,95 TL olarak belirleniyor.

ING Bank, 1,68 faiz uyguluyor. Bu kampanyada en düşük faiz sunan bankalar arasında yer alıyor. Kredi çekilmesi durumunda toplam 9.236,62 TL ödenmesi gerekiyor.

Diğer bankaların faiz oranları ise şu şekilde sıralanıyor; Nkolay %1,59, Enpara %1,63, Denizbank %1,94 ve TEB %1,77.

6.500 TL kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler, olumsuz yanıt alma durumunda diğer bankalara başvuru yaparak şansını arttırmaya çalışıyor.