TC kimlik no ile tüm borçlar erteleniyor! Kredi, kredi kartı, fatura borçlarınızı 6 ay ertelemek çok kolay!

TC kimlik no ile tüm borçlar erteleniyor! Kredi, kredi kartı, fatura borçlarınızı 6 ay ertelemek çok kolay! Başvuru detayları haberimizde…

Ekonomi 01.09.2021 - 10:38 01.09.2021 - 10:38 Volkan Arık

TC kimlik no ile tüm borçlar erteleniyor! Kredi, kredi kartı, fatura borçlarınızı 6 ay ertelemek çok kolay! Pandemi sürecinde birçok vatandaş ekonomik krize girdi maddi anlamda hayatına devam ettirmekte zorlanırken birçok ile de karşı karşıya kaldı. Borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşların büyük çoğunluğu bankalarla sorun yaşıyor. Özellikle kredi ve kredi kartı borcu olanlar hem yüksek Faizler nedeniyle hem de Bankaların kısa süre içerisinde icra takibi başlatılması nedeniyle zor durumda kalıyor. Bankalara kredi ve kredi kartı borcu olan vatandaşlar için güzel haber geldi. TC kimlik no ile bütün borçlarınızı erteleyebilirsiniz.

Kredi ve kredi kartı borcu olan vatandaşlara pandemi sürecinde güzel haber geldi. Özellikle borcunu ertelemek isteyen ödemekte zorlanan var bankalarla problem yaşamamak için bu konuda Borç erteleme seçeneği sunan başka bankaları araştırmaya devam ediyor. Kredi kartı ve kredi borcu ertelemenin yanında fatura borçlarına ertelemek de bankaların sağladığı imkanlar sayesinde mümkün oluyor. Borç harç ödeme konusunda en net açıklama ise Akbank ve Garanti Bankası'ndan geldi. Bu iki banka kredi ve kredi kartı borcu olan vatandaşlara borç erteleme seçeneğinin yanında tüm borçlarını kapatmak için de düşük faizli kredi imkanı sağlıyor. TC kimlik no ile borç erteleme detayları haberimizde...

tc-kimlik-no-ile-tum-borclar-erteleniyor-kredi-kredi-karti-fatura-borclarinizi-6-ay-ertelemek-co-3

AKBANK BORÇ ERTELEME DETAYLARI

Koronavirüsle mücadele sürecinde ekonomik sorun yaşayan kredi ve kredi kartı borcu biriken vatandaşlar kredi borç ertelemesi nasıl yapılır sorusunun yanıtını araştırıyor. Akbank bu konuda kendisinden kredi çeken müşterilerine borç erteleme imkanı sağladığını duyurdu. Akbank borç erteleme işlemlerini gerçekleştirmek için mobilyada internet şubesine giriş yaptıktan sonra kredi bölümüne ulaşın ve ardından erteleme yapmak istediğiniz krediyi seçin. Bu bölümde sağ tarafta göreceğiniz Kredi erteleme butonuna tıkladıktan sonra kredinizi kaç ay ne demek istediğinizi seçerek erteleme işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Akbank kredi kartı borcu ertelemek için ise telefon numaranızı ve TC kimlik numaranız ile internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

tc-kimlik-no-ile-tum-borclar-erteleniyor-kredi-kredi-karti-fatura-borclarinizi-6-ay-ertelemek-co-2

GARANTİ BANKASI KREDİ VE KREDİ KARTI BORCU ERTELEME

Koronavirüs nedeniyle Türkiye'de yaşanan olağanüstü durumdan etkilenen vatandaşların borçlarını daha kolay ödemesi için bir borç erteleme seçeneği de Garanti Bankası'ndan geldi. Garanti BBVA Resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada vatandaşların ekonomik sorunların üstesinden gelebilmesi için kredi ve kredi kartı borçlarını erteleyebileceği duyuruldu. Garanti Bankası kredi ve kredi kartı borcu erteleme işlemlerini en yakın banka şubesine giderek ya da mobil bankacılık ve internet bankacılığı sistemleri üzerinden anında yapabilirsiniz. Kredi ve kredi kartı borcu erteleme işlemlerini tamamladıktan sonra ödemeye istediğini ayda başlayabilirsiniz. En az 6 ay süreyle kredi ve kredi kartı borçlarını ertelemek mümkün.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@